İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

HeC Coin Nedir? | Heroes Chained Nedir? | HeC Yorum

Heroes Chained (HC), oyuncunun bir Lonca Ustası olduğu ve kahramanları topladığı bir fantezi aksiyon RPG oyunudur.

Oyunda değerli olan her öğe, bağımsız bir blok zincirinde depolanan bir NFT öğesidir. NFT’ler, keşfetme, talep etme, üretme, yetiştirme, oyun içi etkinlikler ve satın alma gibi çeşitli şekillerde elde edilebilir. NFT eşyaları, kahramanlar, topraklar, eşyalar, kart büyüleri, sanat eserleri ve şaheserler gibi birçok biçimde gelir.

HC, oyunculara birçok yetenek ve büyüye sahip farklı sınıflara, ırklara ve genlere sahip sayısız kahraman sunar; ve yeni benzersiz kahramanlar yaratmak için üreme sistemidir. Oyun ayrıca birçok farklı konumu, gizli zindanları, hazineleri, canavarları ve yaratıkları ile devasa bir fantastik dünya sunuyor.

HC NFT’ler, oyuncular arasında oyun içinde veya üçüncü taraf açık pazarlarda, eşler arası serbestçe takas edilebilir. Oyuncular, NFT öğelerini takas etmek için oyun içi para birimi HeC’yi kullanır. HeC deflasyonisttir. Oyuncular, oyunla ilgili kararlara oy vererek oyun yönetimine katılmak için HeC’ye bahis yapabilirler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Blockchain’in toplu olarak benimsenmesine yardımcı olmak için HC bir görev benimsemiştir. HC World’e madeni para birimi olmayanları yerleştirmek için itibari para dostu, çok zincirli, saklama amaçlı bir cüzdan seçeneği geliştiriliyor. Kripto olmayan oyuncuların sorunsuz bir şekilde blok zinciri dünyasına geçmelerine yardımcı olacak benzersiz bir oyunlaştırma modülü vardır.

Heroes Chained NFT’ler

Heroes Chained oyunundaki herhangi bir değerli öğe, NFT olarak blok zincirinde harici olarak depolanır: Kahramanlar, kılıçlar, zırhlar, bayraklar, arazi, kart büyüleri, değerli malzemeler vb.

Bir öğenin değeri, aşağıdaki faktörlerin herhangi bir kombinasyonundan kaynaklanabilir:

 1. Fayda: Bir NFT öğesinin faydası, oyuncu için faydalı olan herhangi bir şey sağlayan oyun mekaniği ile etkileşime giren niteliklerine bağlıdır. Fayda ne kadar büyükse, değer de o kadar büyük olur. Örneğin, bir kahramanın değeri, yetenekleri ve nitelikleri arttıkça artacaktır, çünkü daha iyi bir performansa sahip olacak ve kazanma, keşfetme ve kazanmada verimlilik sağlayacaktır.
 2. Kıtlık: Kıtlık, tüm ekonomilerde olduğu gibi değer daha yüksektir. Arazi kıtlık için iyi bir örnektir. Kıt öğeler, istisnai sanatçılar tarafından yaratılmış, doğada kıtlık vb. Gibi kıtlığa uygun niteliklere sahip olabilir.
 3. Estetik: Onur Çaylı ile başlayan büyük sanatçılar, Heroes Chained metaverse için NFT başyapıtları yaratacaklar. Bazıları oyun dışında sadece sanat eseri olarak satılacak. Diğerleri, kıtlığın yanı sıra özel fayda özelliklerine sahip oyun içi öğeler olacaktır. Bu tür şaheserler, yüksek kaliteli ana sürüme ve optimize edilmiş kaliteli oyun sürümüne sahip olabilir.
 4. Birlikte Çalışabilirlik: Heroes Chained, diğer oyunlarla birlikte çalışabilirlik için tasarlanmıştır ve birlikte çalışabilir NFT öğeleri, doğal olarak ek değerlere sahip olacaktır.
 5. Üreme: Kahramanlar üreyebilir. Yetiştirme yeni kahramanlar doğurur. Genetik miras, cinsel çiftleşme kurallarına uyar. Ebeveynlerin genleri karıştırılır ve Tanrılar her zaman rastgelelik adı verilen gizemli yollarla müdahale eder. Oyuncu, mutasyon şansıyla dans etmek için zeki olmalıdır.

HC Pazar Yeri

Oyuncular, HC NFT öğelerini üçüncü taraf açık borsalarda özgürce, güvenli ve yasal olarak takas edebilirler. Blockchain cüzdanı kullanamayan kullanıcılar, HeC cüzdanını kullanarak oyun içi pazarda ticaret yapabilir. Oyun içi pazar yeri, takas edilebilir jetonlar, NFT öğeleri ve malzemeleri satın almak için kullanılabilir.

HeC Cüzdan

Oyuncular, gözetimsiz blok zinciri cüzdanlarını Heroes Chained’e bağlayabilirler. Bu tercih edilen ve önerilen moddur. Bununla birlikte, saklamaya tabi olmayan cüzdanlar ve altında yatan mekanizmalar, blok zincirine aşina olmayanlar için öğrenmesi ve kullanması kolay değildir. Bu, blok zincirinin toplu olarak benimsenmesi için ciddi bir engel olarak kabul edilen kullanıcı katılımı sorunlarına neden olur. Görevimiz bunu çözmek. Bu nedenle, aşağıdaki özelliklere sahip HeC Cüzdan adlı bir saklama cüzdanı geliştirilmiştir.

 • Blok zinciri okuma yazma bilmeyen kullanıcılar tarafından kullanımı kolaydır. Hem PC hem de mobil için oyun kullanıcı arayüzüne entegre edilmiştir.
 • Yerleştirmesi kolay: Velayet dışı cüzdan kurulumu, yapılandırma, jeton transferi, takas vb.
 • Gizli anahtar kurtarma mümkündür. Velayetsiz cüzdanlarda, anahtarlarınızı kaybederseniz, varlıklarınız sonsuza kadar yok olur.
 • 2FA seçeneğiyle e-posta veya sosyal kimlik doğrulama.
 • Kolay çapraz zincir işlevselliği.
 • Oyun içi ve üçüncü taraf açık pazar yerleriyle entegre.
 • Kolay fiat-kripto, kripto-kripto değişimi.
 • Kolay DeFi (takas, likidite havuzu, çiftçilik, getiri, borç verme, borçlanma vb.).
 • Blok zinciri, DeFi ve gözetimsiz cüzdan eğitimlerinde uygulanan oyunlaştırma.
 • Gözaltında olmayan cüzdanlara ve zincir üstü dünyaya ücretsiz ve kolay geçiş.
 • Fiat seçeneği için destek.

HeC Cüzdan, hem blok zinciri hem de geleneksel oyuncuların oyun ortamında bir arada bulunmasına ve oyunun tadını sonuna kadar çıkarmasına izin verecek. Geleneksel oyuncuların Play & Earn dünyasına kolayca girmelerine ve istedikleri zaman ve istedikleri zaman blockchain ekosistemine geçmelerine yardımcı olacak.

HeC Coin Nedir?

Oyunun yerel para birimi HeC’dir. Toplam arzı 100.000.000 ile sınırlıdır.

HeC Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

HeC token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...