İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Hero Arena (HERA) Coin Nedir? | Nasıl Oynanır?

Hero Arena, blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiş bir Metaverse RPG Oyunudur. Dota2 Game’den ilham alınarak başlatılmıştır. Her biri kendi güçlü ve zayıf yönleri olan 5 farklı fraksiyona sahip fütüristik bir dünya. Oyuncular, bu oyunda kampanya modunda ilerlemek ve düşmanlara karşı savaşmak için kullanılabilecek kahramanları toplayabilirler. Savaş alanında oyuncular düşmanlarından kazanç elde edebilirler.

Hero Arena ile nasıl jeton kazanılır? HERA token nasıl kazanılır?

Hero Arena Özellikleri

 • Kazanmak için Oyna

Oyuncular görevlerini her gün gerçekleştirebilirler. Kahramanları eğitin ve HERA Simgesi kazanın.

 • NFT PAZAR YERİ

Koleksiyonunuzu genişletmek için HERA jetonlu yeni Kahramanlar satın alın ve kazançlarınızı artırmak için Kahramanlar satın.

 • AFK

Oyuncuların çevrimdışı olsalar bile Altın kazanmasını sağlar. Altın, HERA Token ile takas edilebilir.

 • PVP

Oyuncular koleksiyonlarından üç Kahramandan oluşan bir ekip kurabilir ve rakiplere karşı gerçek zamanlı sıra tabanlı savaşlara katılabilir. 

 • GÖREV

Kullanıcı, jeton kazanmak için günlük görevleri gerçekleştirir. Görevler arasında kahramanları eğitmek, canavarlarla savaşmak ve generallerle savaşmak yer alıyor. Tamamladıktan sonra kullanıcı bir jeton ödülü alacaktır.

 • Oynaması Ücretsiz

Oyun karakterleri satın almak için para harcamak yerine, kullanıcı ücretsiz olarak oyun oynayabilir ve oyundaki görev seviyesi için küçük bir ödül alabilir.

 • Zindan

Dungeon’da günde 3 kez (8 saat/saat) bireysel patronları yen. Karakter seviyesine bağlı olarak, farklı zorluklar olacaktır. Patronu yendikten sonra Jetonlar ve eşyalar alacaksınız.

 • Oynamak İçin Kirala

Oynamak için kiralama: Nadir ve yüksek fiyatlı kahramanlar ile bu kahramanı satın almak için çok para harcamak zorunda kalan kullanıcılar yerine, bu kahramanları belirli bir süre için daha ucuz bir fiyata kiralamak için pazara gidebilir. Kahraman sahipleri kahramanları kiralayarak kar elde edebilirler.

Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek ve oyunu oynamaya başlamak için heroarena.app adresini ziyaret edebilirsiniz. Oyun Google Play ve App Store uyumlu olarak başlatılmıştır. Marketlerde listeye eklenmediyse siteden uygun sürümü indirebilirsiniz.

HERA Token Nedir?

HERA Token ($Hera) ana oyun içi para birimi olacaktır. Kahramanların beceri ve çevikliğini geliştirmek için oyun, ticaret, takas, bahiste eşya satın almak için kullanılacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Resmi Sözleşme Adresi

 • Ağ: Binance Akıllı Zincir
 • Tür: BEP-20
 • Cüzdan: 0x49C7295ff86EaBf5bf58C6eBC858DB4805738c01

HERA Coin Nasıl Alınır?

Hero Arena maksimum arz miktarı 100.000.000 HERA token’dir. HERA Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...