İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

İnceleme

Hi-Level 40″ 40HL500 Televizyon İncelemesi : Özellikleri

Bu yazımızda , bütçe dostu cihazlardan olan ve zincir marketleri belirli haftalarda sıkça uygun fiyatla satışa sunduğu Hi-Level markasının 40″ televizyon 40HL500 modelini inceliyoruz. Bazı zincir mağazalarda satışa sunulan Hi-Level 40″ televizyon bu pazarlarda 1399 TL’lik fiyat etiketiyle satılıyor.

Vestel garantisi altında bulunan ve yerli üretim olan televizyonun özellikleri şu şekilde ön plana çıkıyor

Hi-Level 40″ 40HL500 Özellikleri

  • Dahili HD uydu alıcısı
  • 1 adet SCART girişi
  • 1 adet HDMI girişi
  • 1 adet USB girişi
  • 1 adet PC IN girişi ( VGA )
  • 1 adet Analog/Kablolu anten girişi
  • 1 adet Uydu Anteni Girişi
  • 12 Watt Ses Çıkış Gücü ( RMS )

Hi-Level Televizyon (40″ , 40HL500) alınır mı?

Hakkında fazla bilgi bulunmayan Hi-Level markasının 40″ televizyonu 40HL500 modeline yukarıda bulunan temel özellikler baz alınarak çok doğru bir yorum yapmak pek mümkün değil. Cihaz üzerinde Dahili Wi-Fi olmadığını biliyoruz. Herhangi bir Smart TV özelliği bulunmayan Hi-Level 40″ televizyon herhangi bir uygulama yüklemeye ve internette gezinmeye uygun değil gözüküyor.

Ancak bunun haricinde 1 adet USB girişi sayesinde USB belleğinize attığınız bazı medya dosyalarını televizyonda oynatmak mümkün. İki yıl boyunda Vestel garantisi altında olan cihaz ses ve video çözücüler anlamında H.264/AVC , Dolby Digital ve Dolby Digital Plus desteğine sahip. 40HL500 modeli her ne kadar bu desteklere sahip olsa bile modern bir kullanım için oldukça sınırlı.

[infobox color=”#dd3333″]Ürün kurulumu müşteri tarafından ya da servis tarafında yapılabilmektedir. Hi-Level ürünlerini servis kurması halinde 60TL ücret alınmaktadır.[/infobox]
Hi-Level 40″ televizyonu genel olarak değerlendirdiğimizde fiyatına göre iyi şeyler sunduğunu söyleyebiliriz. Ürünün 2 sene Vestel garantisi altında olması kullanıcılar için oldukça cazip. Bu fiyat bandında 40″ boyuta sahip olması ve dahili uydu alıcısı barındırması kullanıcı tarafından bakıldığında oldukça avantajlı görünüyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

 

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar