İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

İnceleme

Honor Band 4 Akıllı Bileklik İncelemesi : Özellikleri

Pazara sunulduğunda direk olarak Xiaomi Mi Band 3’e rakip görülen Honor Band 4 oldukça yetenekli bir akıllı bileklik olarak bizleri karşılıyor. 0,9″ renkli AMOLED ekrana sahip olan model bileğinizde olduğu her an bir çok bilgiyi hızlıca kullanıcına ulaştırabiliyor.

Akıllı telefonlarla bağlantı kurabilen bu bileklik telefona gelen bildirimleri renkli ekranında gösteriyor ve anlık bildirim takibini oldukça hızlandırıyor. Bunun dışında bileğinizde olduğu her an sürekli olarak nabız ölçümü yapabiliyor. Birden fazla aktivite takibi yapabilen bu ürünün su geçirmezlik özelliğide bulunuyor. 50 metreye kadar su geçirmeyen Honor Band 4 bu açıdanda kullanıcısını memnun edecektir.

Honor Band 4 modeli Bluetooth 4.2 bağlantısı kullanıyor. Pili normal kullanımda 14 gün , sürekli nabız takibinde ise 6 gün gidebilen bileklik gövdesinin üzerinde bir adet dokunmatik buton barındırıyor.

Tasarım

Honor Band 4 dışarıdan bakıldığında tipik bir akıllı bileklik tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Honor Band 4 modelinin AMOLED ekran paneli canlı renkler sağlayabiliyor. Cihazın kordonuna baktığımızda ise aynı fiyat bandında bulunan bir çok rakibine göre daha kaliteli olduğu söylenebilir. Bilekliğin her iki tarafındanda sağlam klipslerle tutturulan kordon aynı zamanda kullanıcının isteğine göre değiştirilebilir tasarlanmış.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Honor Band 4 akıllı bileklik modelinin artıları

  • Doğru ve detaylı uyku takibi
  • Parlak ve canlı renkler verebilen AMOLED ekranı

Honor Band 4 akıllı bileklik modelinin eksileri

  • Adım takibini rakipleri kadar iyi yapamaması
  • Egzersiz modunda kalp atış hızını tam anlamıyla doğru verememesi

 

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar