İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

HTML Tablo Ortalama Sorunu Çözümü!

Web sitesinde tablo ortalama sorunu genellikle WordPress kullanıcıları tarafından merak ediliyor. Bunun en büyük sebebi herhangi bir kod bilgisi olmadan kullanılabilen platformda reklam ortalama ve yazı içerisinde tablo ortalama konularında kod ihtiyacı duyulmasıdır.

WordPress tablo ortalamaya reklam konumlandırma işlemlerinde ihtiyaç duyulduğu için bunun için hazır eklentiler kullanmak daha mantıklı gelebiliyor. Yada sitelerin bazı özellikle reklam konumlarını belirlemeniz için seçenekler sunabiliyor. Ancak sadece tablo ortalamak için eklenti kullanmak hiçte mantıklı değildir. Yüklenen her eklenti sitenizi biraz daha yavaşlatacaktır.

HTML tablo içeriğini ortalama sorunu genelde karşımıza sıkça çıkmaktadır. HTML tablo ortlama sorununu çözmek için aşağıdaki kodları kullanmanız yeterli olacaktır.

HTML Tablo Ortalama Sorunu Çözümü

Tablo arasındaki içerik kısmına ortalanmasını istediğiniz “yazı, kod, resim” içeriği ekleyin ve kodları seçip sitede istediğiniz yere yapıştırın. Reklam kodlarının çalıştırdığınız sayfada ortalı olarak konumlandığını göreceksiniz.

<table align=”center”>
<tr align=”center”>
<td align=”center”>

– – – İÇERİK – – –

<td>
<tr >
<table>

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar