İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Huawei Bildirim Sesi Açma | Değiştirme

cof

Huawei marka akıllı telefonunuzda uygulama bildirimlerini açıp kapatabilir yada değiştirebilirsiniz. Örneğin Facebook, Instagram gibi sürekli bildirim gelen uygulamaların bildirim sesini kapatabilirsiniz. Mesaj, Mail gibi sık kullandığınız bölümlere ayrı bir bildirim sesi belirleyebilirsiniz. Peki Huawei telefonlarda bildirim sesi nasıl açılır? Huawei telefonlarda bildirim sesi açmak çok kolaydır. Aşağıdaki adımları takip ederek bildirim sesini rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Huawei Bildirim Sesi Açma ve Değiştirme

→ Ayarlar

→ Sesler

→ Bildirim

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Cihazdaki Müzikler
  • Ön Ayarlı Zil Sesleri

→ Ön ayarlı zil seslerinden istediğiniz bildirim sesini seçebilir yada cihazdaki müzikleri bildirim sesi yapabilirsiniz.

Bu işlem sonrasında bildirimleri açık olan uygulamalardan bildirim geldiğinde seçmiş olduğunuz bildirim sesi çalacaktır. Huawei uygulama bildirimleri makalemizden uygulamalara özel bildirim yapılandırma ayarlarına erişebilirsiniz.

Huawei Uygulama Bildirimlerini Kapatma

Huawei telefonunuzda bazı uygulamaların bildirimlerinden sıkıldıysanız ve kapatmak istiyorsanız. Bildirimler menüsünde ekranında bildirimlerini sessize almak istediğiniz uygulamaya tıklayın ve açılan ekranda bildirimleri kapatın.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Huawei Türkiye pazarına ilk girdiği günlerde kimse bu kadar büyüyeceğini ve dünya çapında kendi app marketini kuracak kadar gelişeceğini tahmin etmiyordu. Özellikle fiyat performans...

Çözüm

Huawei Share, Huawei firmasının Barselona’da yapılan MWC 2019 lansmanında tanıttığı yeni bir dosya paylaşım servisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu servis tek dokunuşla telefonunuz ve...

Çözüm

Huawei 2018 yılında yakaladığı çıkış ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Fiyat performans ürünü telefonları ile ülkemizde oldukça yoğun bir ilgi gören Huawei...