İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Huawei Share Nedir? Nasıl Kullanılır?

Huawei Share, Huawei firmasının Barselona’da yapılan MWC 2019 lansmanında tanıttığı yeni bir dosya paylaşım servisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu servis tek dokunuşla telefonunuz ve bilgisayarınız arasında yüksek hızda dosya aktarımı yapmanıza olanak sağlıyor.

Huawei Share isimli yeni servis OneHop adı verilen NFC etiketi yardımı ile telefonlar ve bilgisayarlar arasında yüksek hızlı veri aktarımı yapmanıza olanak sağlıyor. 30 MBps hızın desteklendiği bu servis tek bir hamleniz ile metin , fotoğraf , video veya dosya gibi kullanıcı için önemli olan içeriklerin paylaşımına izin veriyor.

Özellikle ülkemiz pazarına bugünlerde giren yeni Matebook serisi bilgisayarlarda bulunu OneHop NFC etiketleriyle önemli bir yeri olacağını düşündüğümüz bu servis cihazlarınız arasında tam performanslı bir bağlantı noktası oluşturuyor. EMUI 8.0 ve daha üstü arayüzlerde çalışabilen Share servisi çift yönlü bir aktarım imkanı sunuyor.

Tüm bunların yanında Huawei Share kullanarak akıllı telefonunuzu sallayarak kayut tuşuna basıldığı anda Huawei marka dizüstü bilgisayarların anlık görüntülerine 60 saniyeye kadar ulaşılabiliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Huawei Share Nasıl Kullanılır?

Huawei’nin Share servisini kullanmak oldukça basit. Öncelikle telefonunuzda NFC özelliğinizi aktif etmeniz gerekiyor. NFC özelliğini aktif ettiğiniz andan itibaren telefonunuzu yeni Matebook serisi bilgisayarların NFC stickerlarına yaklaştırmanız yeterli olacaktır. Telefonunuzu Huawei Matebook serisi bilgisayara görselde göründüğü gibi yaklaştırıp göndermek istediğiniz dosyayı seçmeniz yeterli olacaktır.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Huawei Türkiye pazarına ilk girdiği günlerde kimse bu kadar büyüyeceğini ve dünya çapında kendi app marketini kuracak kadar gelişeceğini tahmin etmiyordu. Özellikle fiyat performans...

Çözüm

Huawei marka akıllı telefonunuzda uygulama bildirimlerini açıp kapatabilir yada değiştirebilirsiniz. Örneğin Facebook, Instagram gibi sürekli bildirim gelen uygulamaların bildirim sesini kapatabilirsiniz. Mesaj, Mail gibi...

Çözüm

Huawei 2018 yılında yakaladığı çıkış ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Fiyat performans ürünü telefonları ile ülkemizde oldukça yoğun bir ilgi gören Huawei...