İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram Arama Geçmişi Nasıl Silinir? | Geçmişi Görüntüleme

Instagram’da son aramalar nerede görünüyor? Instagram arama geçmişini tamamen silme nası oluyor? Instagram arama geçmişi nasıl silinir? Bu makalemizde tüm bu soruları yanıtlayacağız.

Instagram Son Aramaları Nereye Kaydediyor?

Instagram, ziyaret ettiğiniz profilleri ve konu etiketlerini rahatlıkla bulmanıza yardımcı olmak için aramalarınızı Ara ve Keşfet‘e kaydeder. Instagram arama geçmişi nasıl silinir?

Instagram arama geçmişi silme:

  • Instagram Profil Simgesine tıklıyoruz
  • Sağ üstte Apple için ( Ayarlar Dişlisine ) Android için ( Üç Nokta ) simgesine tıklıyoruz
  • Hesap kısmı altında Arama Geçmişi‘ne dokunun
  • Arama Geçmişini Temizle‘ye dokunun

Bu işlem sonrasına Instagram’da o güne kadar yaptığınız tüm aramalar ve kayıtlar silinecektir. Daha sonra yapacağınız aramalar kayıt edilmeye devam edecektir.

Instagran Arama Geçmişini Kalıcı Olarak Silme

Ayrıca, arama geçmişinizi kalıcı olarak kaldırmak ve yeniden görünmesini engellemek için ziyaret ettiğiniz hesapları tek tek gizleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Büyüteç simgesine tıklıyoruz
  • Ardından üst kısmındaki arama çubuğuna tıklayın
  • Başlıca veya Kişiler‘e dokunun
  • Ardından geçmişinizde gizlemek istediğiniz hesaplara dokunup basılı tutun
  • Seçim işlemi bittikten sonra Gizli‘ye tıklayın

Bu işlem sonrasında geçmişi gizlediğiniz hesapları ziyaret ettiğinizde instagram geçmişinizde kayıt edilmeyecektir. Instagram gizlilik ayarları ile ilgi soruları yorum kısmından bize yazabilirsiniz. Instagram arama geçmişi makalemizin sonuna geldik bu bilgi umarım size yardımcı olur.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Instagram’ın yeni eklentisi Twitter’ın rakibi Threads bugün itibari ile hayata geçti. İlk günden yoğun ilgi gören yeni sosyal medya uygulamasında herkes takipçi sayısını arttırmaya...

HABER

2021 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2021 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

İnceleme

Hepimizin zaman zaman internet üzerinden para kazanma hayalleri olmuştur. Online yöntemlerle para kazanmak bazen göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Daha doğrusu hedeflediğimiz para miktarı kazanma...

Çözüm

Instagram e-posta değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Günümüzde sosyal medya uygulamalarındaki güvenlik sorunu nedeni ile hesaplarınızı güvende tutmak oldukça önemlidir. Hesaplarınız kötü amaçlı kişilerin eline...