İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram Beğeni Gizleme Özelliği Nasıl Kullanılır?

Instagram tarafından geçtiğimiz ay duyurusu yapılan ve dünyanın bazı ülkelerinde test edilmeye başlanan Instagram beğeni gizleme özelliği Türkiye’de test aşamasına alındı. Instagram yoğunluk oluşmaması ve genel hataların önüne geçmek amacı ile güncellemeleri genelde bölge bölge yayınlıyor. Bu aşamada beğeni gizleme özelliği Türkiye’de denenmeye başlandı.

Kullanıcıların beğeni sayılarını gizleyen özellik Türkiye’deki bazı Instagram hesaplarında görülmeye başlandı. Buna göre kullanıcılar kendi paylaşımlarındaki beğeni sayılarını görürken, başkalarının paylaşımlarındaki beğeni sayılarını göremiyor.

Instagram tarafından  yakında tüm bölgelerde yayınlanacak olan beğeni gizleme özelliği fenomenleri ve satış amaçlı hesapları biraz üzecek gibi duruyor. Etkileşim sayılarının gizli olması hesapların popülerliğini de bir nebze düşürecektir.

Instagram beğeni gizleme özelliğinin şimdilik sadece belli kullanıcılar tarafından Türkiye’de test edilebildiğini belirtmekte yarar var. Instagram beğeni gizleme özelliği Ayarlar’dan Gizlilik sekmesinde isteğe göre ayarlanabiliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Instagram beğeni gizleme özelliğini düşük takip ve etkileşim sayısına sahip olan kişilerin platformdan uzaklaşmasını engellemek amacı ile hayata geçireceğini daha önce duyurmuştu.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Instagram’ın yeni eklentisi Twitter’ın rakibi Threads bugün itibari ile hayata geçti. İlk günden yoğun ilgi gören yeni sosyal medya uygulamasında herkes takipçi sayısını arttırmaya...

HABER

2021 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2021 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

İnceleme

Hepimizin zaman zaman internet üzerinden para kazanma hayalleri olmuştur. Online yöntemlerle para kazanmak bazen göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Daha doğrusu hedeflediğimiz para miktarı kazanma...

Çözüm

Instagram e-posta değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Günümüzde sosyal medya uygulamalarındaki güvenlik sorunu nedeni ile hesaplarınızı güvende tutmak oldukça önemlidir. Hesaplarınız kötü amaçlı kişilerin eline...