İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram E-Posta “Mail Adresi” Bulma [ÇÖZÜM]

Instagram hesabına kayıt olurken çoğumuz sürekli bildirim maili almamak için çok fazla kullanmadığımız yada yeni açtığımız bir mail adresini kullanıyoruz. Bu durum ilk bakışta çok mantıklı görünse de ilk telefon değişikliğinde büyük bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu bahsettiğimiz durum o kadar fazla yaşanıyor ki Instagram forumları “Instagram mail adresimi unuttum” başlıkları ile dolup taşmış durumda.

Instagram Mail Adresimi Unuttum

Instagram’a kayıt olurken kullandığımız mail adresine çok sık hatta hiç ihtiyaç duymadığımızdan mail adresini unutabiliyoruz. Peki Instagram mail bulma yöntemleri nelerdir?

Instagram mail adresi bulma sorunu çözümü için yapılması gerekenleri bu makalemizde anlatacağız.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Instagram kayıtlı e posta adresini tüm mail hesaplarınızı kontrol etmeden bulmanın bir kaç yöntemi var. Instagram mail adresi değiştirilmiş hesaplara erişim için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

Instagram Kullanıcı Mail Bilgilerini Öğrenme

Instagram kullanıcı adı ile şifre yenileme işlemi yaptığınızda karşınıza “şifre yenileme işlemi için y*****an@teknobur.com’i kontrol et” bildirimi gelmektedir. Burada bir kısmı yıldızlarla belirtilen mail adresinden kayıtlı e posta hesabınızı anlayabilirsiniz.

Instagram bilgilerinizi arkadaşlarınıza açık olarak kullanıyorsanız herhangi bir arkadaşınızın Instagram adresinden profilinizi ziyaret ederek kayıtlı mail adresinizi öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemlerle mail adresinizi bulamadıysanız daha önce profilinize telefon numarası kaydettiyseniz telefon numaranız yardımı ile şifre sıfırlama yaparak profilinize girebilir ve buradan Instagram mailinizi bulabilir ve değiştirebilirsiniz.

Eğer mail adresinizi bulamıyor ve Instagram hesabınıza hiçbir şekilde erişim sağlayamıyorsanız. Instagram destek bölümünden yardım maili atıp kişisel bilgilerinizi ve yaptığınız son işlemleri ispatlayarak hesabınızı kurtarabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Omer_karatas.7

    Mart 12, 2020 at 2:20 am

    Istegram hesabimin gmail i silinmis hesabimi nasil ala bilirim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Instagram’ın yeni eklentisi Twitter’ın rakibi Threads bugün itibari ile hayata geçti. İlk günden yoğun ilgi gören yeni sosyal medya uygulamasında herkes takipçi sayısını arttırmaya...

HABER

2021 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2021 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

İnceleme

Hepimizin zaman zaman internet üzerinden para kazanma hayalleri olmuştur. Online yöntemlerle para kazanmak bazen göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Daha doğrusu hedeflediğimiz para miktarı kazanma...

Çözüm

Instagram e-posta değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Günümüzde sosyal medya uygulamalarındaki güvenlik sorunu nedeni ile hesaplarınızı güvende tutmak oldukça önemlidir. Hesaplarınız kötü amaçlı kişilerin eline...