Kapat

Instagram Mavi Tik Alma | Onaylı Hesap Güncelledi

Anasayfa
Çözüm Instagram Mavi Tik Alma | Onaylı Hesap Güncelledi

Instagram mavi tik nasıl alınıyor? Instagram’da onaylı hesap nasıl alınıyor? Instagram hesabı nasıl onaylatılıyor? Instagram hesabını kişiselleştirme ve onaylı hesaba geçiş nasıl yapılır? Instagram profiline mavi tik nasıl eklenir? Instagram hesap onaylatma sorunu nasıl çözülür?

Instagram’da mavi tik yani onaylı hesaba sahip olmanın koşulları değiştirildi. Instagram önceki dönemde kendi kriterlerine uyum sağlayan popüler hesaplara mavi tik özelliğini veriyordu. Yeni dönemde ise kimlik doğrulaması yapan tüm hesaplar mavi tik alabilecekler.

Instagram Mavi Tik almak için adımları takip edip yönergeleri uygulamanız yeterli olacaktır.

Bildiğiniz üzere Instagram üzerindeki haklarını koruma ve telif altına almak için yapılan işlemlere Instagram hesap onaylama deniliyor. Bu işlem sonunda hesapta kullanıcı adının yanında mavi tik işareti bulunuyor.

Instagram Doğrulaması İçin Başvur

Doğrulanmış rozeti önemli tanınmış bir kişinin, ünlünün, global bir markanın veya varlığın gerçek hesabı olduğunu belirtmek için Instagram hesabının adının yanında görünen bir onay işaretidir.

Bir doğrulama talebi göndermek hesabının doğrulanacağını garanti etmez.

Instagram Mavi Tik nasıl alınır?

Ayarlar

Doğrulama Talebi seçeneğine tıklayın

Adınızı ve Soyadınızı girin ve koşulları karşılayan bir kimlik belgesi gönderin (ör. devlet kurumu tarafından verilmiş fotoğraflı kimlik belgesi).

Instagram Doğrulama Seçeneği hesabınızda aktif değilse aşağıdaki adımları takip edin.

→ Ayarlar

→ Destek

Sorun Bildir seçeneğine tıklayın

Görüş bildir‘e tıklayın

Özelliği Seç bölümündeki profil kısmına tıklayın

Neyi Geliştirmemizi istersin bölümündeki hesabınızın neden doğrulanması gerektiği ile ilgili bilgileri yazın ve gönderin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir