İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram Toplu Resim İndirme | Resimleri Kaydetme

Instagram toplu resim indirme nasıl yapılıyor? Instagram resimleri nasıl indirilir? Instagram’da fotoğraflar toplu olarak nasıl indiriliyor? Instagram toplu resim kaydetme işlemi nasıl yapılır?

Instagram uygulamasında daha önceden paylaşmış olduğumuz resimlleri toplu olarak indrimek için ek bir yazılım kullanmamıza gerek yoktur. Instagram toplu resim indirme özelliğini masaüstü sürümünde kullanıcılara sunmuştur. 

Instagram toplu resim indirme işlemi için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Tek yapmanız gereken Instagram hesabınıza giriş yapıp Instagram Veri İndirme aracını kullanmak ve tüm arşivinizi bilgisayarınıza indirmek.

Instagram Toplu Resim İndirme

Instagram toplu resim indirme talebini sonrasında tarafınıza bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Instagram’da paylaştıklarını içeren bir dosya oluşturmaya başladık ve adresine bir bağlantı göndereceğiz. Bu verileri toplamamız ve sana göndermemiz 48 saati bulabilir. 

Instagram hesabınızdaki gönderilerin sayısı ve boyutu toplu resim indirme işleminin ne kadar süreceğini belirlemektedir. Paylaşım sayınız çok fazla değilse Instagram tarafından kısa süre sonra bilgilendirme maili alacaksınız.

1 Comment

1 Comment

  1. Murat

    Ekim 28, 2018 at 11:26 am

    Instagram da başkasının resimlerini toplu olarak indirebiliyor muyuz? Mesela arkadaş listemizde olan birinin bütün resimlerini indirme imkanımız var mı?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

HABER

2020 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2020 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

Çözüm

Instagram e-posta değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Günümüzde sosyal medya uygulamalarındaki güvenlik sorunu nedeni ile hesaplarınızı güvende tutmak oldukça önemlidir. Hesaplarınız kötü amaçlı kişilerin eline...

Uygulama

Inshot ya da tam adıyla Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik – Inshot, hem Apple hem Android cihazlarda kullanılabilecek çok yararlı bir uygulamadır. Adından da...

Çözüm

Instagram’da birkaç gündür, instagram hareketler açılmıyor, hareketler kısmı yüklenmiyor, hareketler kısmı yenilenmiyor, kendi öne çıkan hikayelerimi arkadaşlarımın öne çıkan hikayelerini görüntüleyemiyorum, takip ettiğim kişi sayısını...