İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram Toplu Resim İndirme | Resimleri Kaydetme

Instagram toplu resim indirme nasıl yapılıyor? Instagram resimleri nasıl indirilir? Instagram’da fotoğraflar toplu olarak nasıl indiriliyor? Instagram toplu resim kaydetme işlemi nasıl yapılır?

Instagram uygulamasında daha önceden paylaşmış olduğumuz resimlleri toplu olarak indrimek için ek bir yazılım kullanmamıza gerek yoktur. Instagram toplu resim indirme özelliğini masaüstü sürümünde kullanıcılara sunmuştur. 

Instagram toplu resim indirme işlemi için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Tek yapmanız gereken Instagram hesabınıza giriş yapıp Instagram Veri İndirme aracını kullanmak ve tüm arşivinizi bilgisayarınıza indirmek.

Instagram Toplu Resim İndirme

Instagram toplu resim indirme talebini sonrasında tarafınıza bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Instagram’da paylaştıklarını içeren bir dosya oluşturmaya başladık ve adresine bir bağlantı göndereceğiz. Bu verileri toplamamız ve sana göndermemiz 48 saati bulabilir. 

Instagram hesabınızdaki gönderilerin sayısı ve boyutu toplu resim indirme işleminin ne kadar süreceğini belirlemektedir. Paylaşım sayınız çok fazla değilse Instagram tarafından kısa süre sonra bilgilendirme maili alacaksınız.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Murat

    Ekim 28, 2018 at 11:26 am

    Instagram da başkasının resimlerini toplu olarak indirebiliyor muyuz? Mesela arkadaş listemizde olan birinin bütün resimlerini indirme imkanımız var mı?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Instagram’ın yeni eklentisi Twitter’ın rakibi Threads bugün itibari ile hayata geçti. İlk günden yoğun ilgi gören yeni sosyal medya uygulamasında herkes takipçi sayısını arttırmaya...

HABER

2021 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2021 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

İnceleme

Hepimizin zaman zaman internet üzerinden para kazanma hayalleri olmuştur. Online yöntemlerle para kazanmak bazen göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Daha doğrusu hedeflediğimiz para miktarı kazanma...

Çözüm

Instagram e-posta değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Günümüzde sosyal medya uygulamalarındaki güvenlik sorunu nedeni ile hesaplarınızı güvende tutmak oldukça önemlidir. Hesaplarınız kötü amaçlı kişilerin eline...