Instagram toplu takip etme nasıl oluyor? | Follow

 • Yunus Emre ASLAN

Facebook'dan sonra en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi instagram diyebiliriz. İnsanlar arasında takiçi arttırma yarışları hızla artıyor bunun yanında sayfasına daha çok beğeni kazandırmak isteyen firmalarda var. Bu noktada insanlara ücretsiz olarak sayfanızı tanıtmanızın en kolay yolu ilk olarak karşı tarafı takibe almak oluyor. Teker teker takip ile uğraşmak bir süre sonra can sıkıcı bir hal alıyor. 

Instagram'da toplu takip etme ile takibe takip sağlayarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Takipleri bıraktığınızda toplu olarak eklediğiniz kullanıcıların bir kısmı sizi takipten çıkarabilir. Bu yüzden takibe takip yaptığınız kullanıcıların paylaştığınız içerikle ilgilenmesi önemlidir.

Instagram toplu takipçi ekleme uygulaması kullanarak paylaşımlarınıza yakın bir gruptaki takipçileri toplu olarak ekleyebilirisiniz.

Instagram toplu takip etme uygulamlarının hepsi güvenli değildir. Öncelikle kullancağınız uygulamanın güvenli olup olmadığını, yorumları ve aldığı puanı kontrol edin daha sonra bu uygulamayı kullanmaya başlamalısınız.

Instagram'da toplu takipçi eklemek isterken hesabınızı kaybetmeyin.
Instagram toplu takipçi ekleme için bizim tavsiye edebileceğimiz FOLLOWERS uygulamasının yorumları gayet iyi görünüyor. Sizlerde kullanmadan önce kontrol ederseniz daha sağlıklı olacaktır.

Instagram toplu takipçi silme işlemini daha önceki bir makalemizde uygulama yardımı ile nasıl yapıldığını paylaşmıştık toplu olarak eklediğiniz takipçileri instagram toplu takipçi silme uygulaması ile aynı anda silebilirsiniz.

instagram toplu takipçi ekleme, instagram toplu takip etme instagram toplu grup takip etme, instagram toplu liste takibi nasıl yapılıyor, instagram toplu ekleme nasıl oluyor, instagram kitle takip etme nasıl oluyor, instagram aynı anda birden çok takip nasıl oluyor? instagram toplu beğeni arttırma, instagram toplu takipçi kasma, instagram follow arttırma, instagram toplu follow


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • ibrahim
  5 ay önce

  takipcilerin tumunu silmek

  7
 • yasin
  1 sene önce

  Gayet başarılı 

  9