Instagram toplu takip etme nasıl oluyor? | Follow

 • Yunus Emre ASLAN

Facebook'dan sonra en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi instagram diyebiliriz. İnsanlar arasında takiçi arttırma yarışları hızla artıyor bunun yanında sayfasına daha çok beğeni kazandırmak isteyen firmalarda var. Bu noktada insanlara ücretsiz olarak sayfanızı tanıtmanızın en kolay yolu ilk olarak karşı tarafı takibe almak oluyor. Teker teker takip ile uğraşmak bir süre sonra can sıkıcı bir hal alıyor. 

Instagram'da Satış Yapma ve Ödeme Seçenekleri…

İnstagram'da toplu takipçi silmeyi daha önceki bir makalemizde uygulama yardımı ile nasıl yapıldığını paylaşmıştık. Bu yazımızda işinize çok yarayabilecek bir uygulamadan bahsedeceğiz. 


Uygulamanın adı Zirve Instagram Takip Aracı bu uygulama yardımı ile toplu takipçi ekleyebilir, instagram beğeni sayınızı arttırabilirsiniz.

instagram toplu takipçi ekleme, instagram toplu takip etme instagram toplu grup takip etme, instagram toplu liste takibi nasıl yapılıyor, instagram toplu ekleme nasıl oluyor, instagram kitle takip etme nasıl oluyor, instagram aynı anda birden çok takip nasıl oluyor? instagram toplu beğeni arttırma, instagram toplu takipçi kasma, instagram follow arttırma, instagram toplu follow


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • ibrahim
  3 ay önce

  takipcilerin tumunu silmek

  1
 • yasin
  1 sene önce

  Gayet başarılı 

  6