Kapat

Instagram Toplu Takipçi Silme | Unfollow

Anasayfa
Çözüm Instagram Toplu Takipçi Silme | Unfollow

Instagram toplu takipçi silme nasıl oluyor? Dünyanın en büyük fotoğraf paylaşım sitesi olan instagramda bir çok özellik olmasına rağmen toplu takip etme yada toplu takip bırakma uygulaması malesef bulunmamaktadır. Bunun en büyük sebebinin güvenlik olduğu söyleniyor. İnstagram hesabınız ele geçirilirse geri alınana kadar takipçi kaybına uğramamış olursunuz. Yada binlerce kişiden gelecek takip istekleri ciddi şekilde can sıkabilir. 

Instagram takipçi arttırma makalemizi incelediniz mi?

Instagram'da takipçi kasan arkadaşlar takibe takip uygulmasını kullandıkları için toplu takipçi silme yada takip etme ihtiyaçları doğuyor.

İnstagram'da eklediğiniz kişileri silmek için tek tek profillerine girerek takibi bırakmanız gerekmektedir. Takibe takip yaparak instagramda takipçi arttırmaya çalışan kişiler için bu eklenen kişileri tek tek silmek çok uzun bir işlem olacaktır. İnstagram toplu takipçi silme yardımcıları ile kısa sürede eklediğiniz takipleri çıkartabilirsiniz. Toplu takipçi silme işlemi için bir site yada kişiden yardım almadan önce güvenilirliğe çok dikkat etmek gerekiyor.

Bu ihtiyaç üzerine tasarlanmış instagram toplu takip bırakma işlemi için bir uygulamadan yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda takip etmeyenleri silme ve takip bıraklanları tespit etme gibi özellikleride sizlere kazandıran bu uygulama tavsiye uygulamalarımız arasındadır.
Toplu Takipçi Silme Programımızın adı Unfollowers bu program sayesinde takip ettiğiniz kişileri toplu halde silebilirsiniz. Google Play Store'dan uygulamayı kurabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulama ile instagramda toplu takipçi silmenizin yanı sıra takipçi ekleme ve takipçilerinizin reaksiyonlarınıda görebilirsiniz. 

Instagram toplu takipçi silme uygulaması ile alakalı sorularınızı bize yorum kısmından yazabilirsiniz. En kısa sürede toplu takipçi silme sorularınızı yanıtlayacağız.

Keyifli kullanımlar dileriz.

Instagram'da profilnizi ziyaret edenleri gizli takipçilerinizi görme!

Toplu takipçi eklemek isterseniz diğer bir konumuz olan instagram toplu takipçi ekleme yazımıza göz atabilirsiniz. 

“Instagram Toplu Takipçi Silme | Unfollow” üzerine 4 yorum

  1. Levent says:
  2. Levent 2 says:
  3. hüseyin says:
  4. fatih says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir