Instagram’da Toplu Takipçi Silme | Unfollow

  • Yunus Emre ASLAN

Instagram'da toplu takipçi silme nasıl oluyr? Dünyanın en büyük fotoğraf paylaşım sitesi olan instagramda bir çok özellik olmasına rağmen toplu takip etme yada toplu takip bırakma uygulaması malesef bulunmamaktadır. Bunun en büyük sebebinin güvenlik olduğu söyleniyor. İnstagram hesabınız ele geçirilirse geri alınana kadar takipçi kaybına uğramamış olursunuz. Yada binlerce kişiden gelecek takip istekleri ciddi şekilde can sıkabilir. 

Instagram'da takipçi kasan arkadaşlar takibe takip uygulmasını kullandıkları için toplu takipçi silme yada takip etme ihtiyaçları doğuyor.

Kullanıma sunulan Instagram Lite nedir?

Bu ihtiyaç üzerine tasarlanmış instagram toplu takip bırakma işlemi için bir uygulamadan yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda takip etmeyenleri silme ve takip bıraklanları tespit etme gibi özellikleride sizlere kazandıran bu uygulama tavsiye uygulamalarımız arasındadır.

Instagram'da Satış Yapma ve Ödeme Seçenekleri…

Toplu Takipçi Silme Programımızın adı Unfollowers bu program sayesinde takip ettiğiniz kişileri toplu halde silebilirsiniz. Google Play Store'dan uygulamayı kurabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Keyifli kullanımlar dileriz.

Musical.ly uygulaması nasıl kullanılıyor?

Instagram'da profilnizi ziyaret edenleri gizli takipçilerinizi görme!

Toplu takipçi eklemek isterseniz diğer bir konumuz olan instagram toplu takipçi ekleme yazımıza göz atabilirsiniz. 


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.