İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram Toplu Takip Etme Nasıl Oluyor? | Follow

Facebook‘dan sonra en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi Instagram diyebiliriz. Instagram’da kullanıcılar arasında takipçi arttırma yarışları hızla artıyor. Kişisel hesapların dışında sayfalarına daha çok beğeni kazandırmak isteyen firmalarda var. Bu noktada kullanıcılara ücretsiz olarak sayfanızı tanıtmanızın en kolay yolu ilk olarak karşı tarafı takibe almak ( takibe, takip ) oluyor. Teker teker takip ile uğraşmak bir süre sonra can sıkıcı bir hal alabiliyor.

Instagram’da toplu takip etme ile takibe takip sağlayarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Takipleri bıraktığınızda toplu olarak eklediğiniz kullanıcıların bir kısmı sizi takipten çıkarabilir. Bu yüzden takibe takip yaptığınız kullanıcıların paylaştığınız içerikle ilgilenmesi önemlidir.

Instagram toplu takipçi ekleme uygulaması kullanarak paylaşımlarınıza yakın bir gruptaki takipçileri toplu olarak ekleyebilirsiniz.

Instagram toplu arkadaş ekleme yaparken en önemli noktalardan bir tanesi günlük takip sınırına dikkat etmekdir. Aksi halde Instagram hesabınızı spam olarak değerlendirebilir. Instagram günlük takip sınırı makalemizden detayları öğrenebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Instagram toplu takip etme uygulamalarının hepsi güvenli değildir. Öncelikle kullanacağınız uygulamanın güvenli olup olmadığını, yorumları ve aldığı puanı kontrol edin daha sonra bu uygulamayı kullanmaya başlamalısınız.

Instagram’da toplu takipçi eklemek isterken yoğun uğraşlar sonucunda geliştirdiğiniz hesabınızı kaybetmeyin.

Instagram toplu takipçi ekleme işlemi için bizim tavsiye edebileceğimiz FOLLOWERS uygulamasının yorumları gayet iyi görünüyor. Sizlerde kullanmadan önce kontrol ederseniz daha sağlıklı olacaktır.

Instagram toplu takipçi silme işleminin daha önceki bir makalemizde uygulama yardımı ile nasıl yapıldığını paylaşmıştık toplu olarak eklediğiniz takipçileri instagram toplu takipçi silme uygulaması ile aynı anda silebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

3 Yorum

3 Comments

 1. yasin

  Haziran 7, 2017 at 12:41 am

  Gayet başarılı 

 2. ibrahim

  Nisan 11, 2018 at 10:25 am

  takipcilerin tumunu silmek

 3. Zehra

  Aralık 30, 2018 at 3:43 pm

  FOLLOWERS diye bir program yok?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar