İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram Yorum Engeli Kaldırma [ÇÖZÜLDÜ]

Instagram’da çok aktif olan ancak kişisel hesabındaki etkileşim sayısı düşük olan kullanıcıların sıkça yaşadığı yorum yapma engeli platform tarafından otomatik olarak gelmektedir. Bir dakika içerisinde 10 yorumdan fazla yorum yapıldığında Instagram platformu spam tehlikesi gördüğünden yorum engeli getirebiliyor.

Instagram’da Yorum Yapamıyorum Sebebi Nedir?

Instagram’da yapılan yorumlar kullanıcılar tarafından platforma şikayet edilebildiğinden küfür, nefret ve hakaret içerikli yorumlar şikayet aldığında platform tarafından hesabınıza yorum engeli getirilebiliyor.

Instagram’da yapılan paylaşımlara yorum yapamıyorsanız bunun iki sebebi olabilir. Yapılan paylaşım yoruma kapalı olabilir yada Instagram yorum engeli almış olabilirsiniz. Peki Instagram yorum engeli nasıl kaldırılır?

Instagram’da çok sık yorum yapıyorsanız ve bu sebeple yorum engeli aldıysanız kısa süre içerisinde hesabınızın yorum engeli kaldırılacaktır. Yorum yapmak istediğinizde çıkan hata mesajından platforma ticket gönderebilir ve daha kısa sürede yorum engelinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Instagram Yorum Engeli Ne Zaman Kalkar?

Instagram’da bir dakika içerisinde 10 yorumdan fazla yaptıysanız spam tehlikesi olduğu için platform yorum yapmanızı engeller. Bu durumda 24 saat boyunca Instagram paylaşımlarına yorum yapamazsınız.

Instagram’da paylaşımlara yaptığınız küfür, nefret ve hakaret içerikli yorumlar platforma şikayet edildiğinde platform tarafından ortalama olarak 2 hafta yorum engeli alabilirsiniz. Bu süre daha önce yorum engeli alıp almadığınıza bağlı olarak değişmektedir.

Instagram yorum engelini kaldırmanız için onaylı bir hesabınız olması ve yukarıdaki süreleri beklemeniz gerekmektedir.

Sizden gelenler: Instagram’da neden yorum yapamıyorum? Instagram yorum bölümü çalışmıyor sebebi nedir? Instagram yorum hatası neden kaynaklanıyor?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Instagram’ın yeni eklentisi Twitter’ın rakibi Threads bugün itibari ile hayata geçti. İlk günden yoğun ilgi gören yeni sosyal medya uygulamasında herkes takipçi sayısını arttırmaya...

HABER

2021 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2021 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

İnceleme

Hepimizin zaman zaman internet üzerinden para kazanma hayalleri olmuştur. Online yöntemlerle para kazanmak bazen göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Daha doğrusu hedeflediğimiz para miktarı kazanma...

Çözüm

Instagram e-posta değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Günümüzde sosyal medya uygulamalarındaki güvenlik sorunu nedeni ile hesaplarınızı güvende tutmak oldukça önemlidir. Hesaplarınız kötü amaçlı kişilerin eline...