İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

İnternette Kaynak Olmadan Video URL Bulma Sorunu | Çözüm

Sosyal paylaşım siteleri ilk çıktığında paylaşımların çoğu görsel yada metin olarak yapılıyordu. Günümüzde sosyal medya platformlarının neredeyse hepsinde artık videolar konuşuluyor. İnternet sitelerinde video ortamları açılıyor.

İnternette gezinirken yada Youtube benzeri sitelerde video izlerken beğendiğimiz videoları URL kopyalama yöntemi ile indirmek yada editlemek isteriz ancak bazı siteler kaynak URL kodunu açık olarak vermemektedir. Bu noktada aracı bir program kullanarak URL bulma sorununu çözebiliriz.

İnternette Kaynak Olmadan Video URL Bulma Sorunu | Çözüm

Kaynak olmadan video url uzantısını bulmak ve indirmek için URL Snooper programını kullanabilirsiniz. Peki URL Snooper nedir? Hangi sayfa olursa olsun URL Snooper, internette çevrimiçi olarak dinleyip izlediğiniz ses ya da video akışlarının bağlantı adreslerini (URL) tespit etmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır.

URL Snooper, internette kaynak olmadan (URL olmadan) yayınlanan videolara ait uzantıları rahatlıkla bulmanıza ve bilgisayarınıza indirmenize olanak sağlayan en iyi uygulamalardan bir tanesidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar