İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

interstitial reklam nedir?

Interstitial reklam nedir? Interstitial reklam hangi sitelerde kullanılmaktadır? Interstitial reklam nasıl çalışır? Bu reklam türü aslında hepimizin bir çok siteden aşina olduğu sayfayı açtığımızda direk karşımıza çıkan reklam türüdür. Interstitial reklamlam sayfa ile aynı anda yüklenerek mobil tarayıcılarda tam ekran masaüstü bilgisayarlarda ise ekranın ortasını kaplıaycak şekilde dizayn edilmiştir.

Interstitial reklamlar masaüstü bilgisayarlarda genelde 800 x 600 boyutlarında kullanılırken mobil tarayıcılarda ise 320 x 480 boyutlarında kullanılmaktadır.

Interstitial reklam veren siteler genelde gösterim başı ücretlendirme yapmaktadır. Aynı ip den günde yada saatte bir kez görüntüleme yapılacak şekilde tasarlanan interstitial reklamlar yüksek hit alan siteler için iyi bir gelir kaynağıdır. Siteye tekil giren sayısı günlük 50k üzerinde ise iyi bir gelir tablosu oluşacaktır.

Interstitial reklam kendi içerisinde 5 gruba ayrılır;

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Standart interstitial reklam

→ Retargeting interstitial reklam

→ Mobil interstitial reklam

→ Video interstitial reklam

→ Interaktif Form interstitial reklam

Advertisement. Scroll to continue reading.

Reklam veren siteler bölümünden  interstitial reklam veren sitelere ulaşabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar