İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

interstitial reklam nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Interstitial reklam nedir? Interstitial reklam hangi sitelerde kullanılmaktadır? Interstitial reklam nasıl çalışır? Bu reklam türü aslında hepimizin bir çok siteden aşina olduğu sayfayı açtığımızda direk karşımıza çıkan reklam türüdür. Interstitial reklamlam sayfa ile aynı anda yüklenerek mobil tarayıcılarda tam ekran masaüstü bilgisayarlarda ise ekranın ortasını kaplıaycak şekilde dizayn edilmiştir.

Interstitial reklamlar masaüstü bilgisayarlarda genelde 800 x 600 boyutlarında kullanılırken mobil tarayıcılarda ise 320 x 480 boyutlarında kullanılmaktadır.

Interstitial reklam veren siteler genelde gösterim başı ücretlendirme yapmaktadır. Aynı ip den günde yada saatte bir kez görüntüleme yapılacak şekilde tasarlanan interstitial reklamlar yüksek hit alan siteler için iyi bir gelir kaynağıdır. Siteye tekil giren sayısı günlük 50k üzerinde ise iyi bir gelir tablosu oluşacaktır.

Interstitial reklam kendi içerisinde 5 gruba ayrılır;

→ Standart interstitial reklam

→ Retargeting interstitial reklam

→ Mobil interstitial reklam

→ Video interstitial reklam

→ Interaktif Form interstitial reklam

Reklam veren siteler bölümünden  interstitial reklam veren sitelere ulaşabilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar