İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

iPhone 7 – 7 Plus ekran otomatik açmayı kapatma! | Uyandırmak İçin Kaldır

iPhone telefonlarda telefonu hareket ettirdiğimizde ekranın direkt olarak açılması pil kullanımını ciddi olarak etkilemektedir. iPhone uyandırmak için kaldır özelliği kapatıldığında ciddi pil tasarrufu sağlanmaktadır.

İki yıl önce iPhone 7 – 7 Plus ile birlikte gelen uyandırmak için kaldır seçeneği ilk zamanlarda ilgi çekse de ekran kullanımını arttırdığı için pil ömrünü düşürmesiyle şu sıralar gündemden düşmüyor. Zaten kullanım kılavuzunda da bu özelliğin pil ömrünü düşürdüğü belirtilmişti. Bu özelliği kapatmak için ayarlar kısmında bir izni kapatmanız yeterli olacaktır.

iPhone uyandırmak için kaldır özelliğini kapatmak oldukça basittir.

Ayarlar

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ekran ve Parlaklık

Uyandırmak için Kaldır seçeneğini devre dışı bırakırsanız bu özellik kapanacaktır.

Apple iPhone otomatik ekran açılışını kapatma,  iPhone 7 – 7 Plus otomatik ekran açılışını kapatma, iPhone 7 ekran kaldırınca açılmasın, iPhone 7 – 7 Plus ekran hareket edince açılmasın, iPhone 7 otomatik ekran kapatma, iPhone 7 – 7 Plus hareket sensörünü kapatma, iPhone 7 – 7 Plus hareketle açılmayı kapatma, iPhone ekran otomatik açılmasın. iPhone 7 uyandırmak için kaldır çözüm

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar