İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

iPhone 7 – 7 Plus mikrofon cızırtı sorunu kronik mi?

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelinde gündeme gelen kronik sorunlara bir yenisi eklenmiş olabilir. Farklı kaynaklarda dikkat çeken bu sorun cihazın ilginç bir ses çıkardığı yönünde.

Daha önce iPhone 7 modellerinde hoparlör sıkıntısı ile gündeme gelen Apple bu günlerde iPhone 7 – 7 Plus modellerinde cızırtı problemleri ile gündemdeki yerini aldı. Aramalarda karşı tarafın sesi cızırtılı olarak geliyor ve zamanla çok can sıkıcı bir hal almaya başlıyor.

Bazı kullanıcılar format atma işleminin problemi ortadan kaldırdığı söyleselerde kendini tekrarlayan bu sorun için Apple henüz bir açıklama yapmadı.

Ancak Apple firmasının değişim konusundaki kullanıcı yanlı politikası cihazın servise gönderilmesi durumunda değiştirileceği sinyallerini veriyor. Bu problem için Apple firmasından kronik olup olmadığı ile ilgili yakın zamanda bir açıklama yapılacaktır. 

 

Advertisement. Scroll to continue reading.

 

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar