İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

iPhone 7 – 7 Plus mikrofon cızırtı sorunu kronik mi?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelinde gündeme gelen kronik sorunlara bir yenisi eklenmiş olabilir. Farklı kaynaklarda dikkat çeken bu sorun cihazın ilginç bir ses çıkardığı yönünde.

Daha önce iPhone 7 modellerinde hoparlör sıkıntısı ile gündeme gelen Apple bu günlerde iPhone 7 – 7 Plus modellerinde cızırtı problemleri ile gündemdeki yerini aldı. Aramalarda karşı tarafın sesi cızırtılı olarak geliyor ve zamanla çok can sıkıcı bir hal almaya başlıyor.

Bazı kullanıcılar format atma işleminin problemi ortadan kaldırdığı söyleselerde kendini tekrarlayan bu sorun için Apple henüz bir açıklama yapmadı.

Ancak Apple firmasının değişim konusundaki kullanıcı yanlı politikası cihazın servise gönderilmesi durumunda değiştirileceği sinyallerini veriyor. Bu problem için Apple firmasından kronik olup olmadığı ile ilgili yakın zamanda bir açıklama yapılacaktır. 

 

 

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar