İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

iPhone 7 – 7 Plus sarı ekran sorunu kesin çözümü!

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Apple iPhone 7 sarı renk sorunu ilk çıktığı günden itibaren dile getiriliyor. Ancak son zamanlarda daha sık gündeme gelmeye başladı. Bazı kullanıcılar ekranda sarı bir katman olduğunu  ve bunun gittikçe daha can sıkıcı hale geldiğini söylüyorlar.

 

Son şimdilik tüm iPhone 7 modellerinde gözlemlenmiş değil ancak bir parti iPhone 7 de bu sorunun gözlemlendiği konusunda çeşitli söylentiler var. Eğer sizin de telefonunuzda benzer bir sorun varsa çözümü oldukça basit. 

Sorunun çözümü için;

→ Ayarlar

→ Genel

→ Erişilebilirlik

→ Ekran Kolaylıkları

→ Renk Filtreleri

Renk Filtreleri sekmesi altından Renk Tonu seçeneğini aktifleştirirseniz sarı ekran sorununu bir nebze çözmüş olursunuz. Dilerseniz Yoğunluk ve Renk Özü ayarlarını da kendi istediğiniz tonlara göre değiştirebilirsiniz.

Esasında bir uygulama yardımı ile bu problemden tamamen kurtulmak mümkündü FlexBright uygulaması iPhone ekran sıcaklık ayarlarını yapılandırmamızı sağlıyor ve sarı ekran görüntüsü ortadan kalkıyordu. Ancak Apple tarafından uygulamanın iPhone modellerine zarar verdiği gerekçesiyle App Store'dan yakın zamanda kaldırıldı.

 

iphone 7 – 7 plus sarı ekran sorunu nasıl çözülür, iphone 7 – 7 plus sarı ekran sorunu var değişim yaparlar mı, iphone 7 – 7 plus sarı ekran nasıl gider, iphone 7 – 7 plus sarı ekran sorunu kesin çözümü iphone 6 – 6S – 6S plus sarı ekran sorunu çözümü, iphone 7 yellow screen eror, Does your iPhone 7 or 7 Plus screen have yellow tint? Here's how to fix it

 

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar