İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

iPhone 8 & iPhone 8 Plus Hard Reset ( Format ) nasıl atılır?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinde Hard Reset durumu iPhone 7 modellerindeki gibidir. Sebebi orta tuşun dokunmatik olmasıdır. iPhone 8 modelinde cihazınız hiç açılmadığında yada tepki vermediğinde bu yöntem ile cihazınızı açabilirsiniz. iPhone 8 ve 8 Plus modellerinde zaman zaman şarj olmasına rahmen cihaz açılmayabiliyor. Açılmamasının yanı sıra Apple simgesi bile gözükmeyebiliyor. Bu gibi durumlarda Hard Reset seçeneği ile telefonunuzu başlatabilirsiniz.

iPhone 8 yada iPhone 8 Plus modellerinden birine sahipseniz; Cihazınız hiç tekpi vermiyor yada format atmak istiyorsanız izlemeniz gereken yol aşağıdaki gibidir;

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ta hard reset atmak için şu yolu takip etmeniz gerekiyor.

→ Ses açma tuşuna basıp hızlı bir şekilde bırakın.

→ Ses kısma tuşuna basın ve hızlı bir şekilde bırakın.

→ Apple logosunu görene kadar Güç tuşuna basılı tutun.

Cihazını bu işlemler sonucunda açılacaktır daha sonra format menüsü ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

iPhone 8 cihazınız hiçbir şekilde açılmıyor ise aynı yöntemi kullanarak cihazın açılmasını sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken görüntü gelmeyen iPhone 8 telefonunuzda Hard Reset seçeneği ile başlangıç yapıp format menüsü yerine telefonunuzu açmaktır.

 

 

 

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar