İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

iPhone 8 & iPhone 8 Plus Hard Reset ( Format ) nasıl atılır?

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinde Hard Reset durumu iPhone 7 modellerindeki gibidir. Sebebi orta tuşun dokunmatik olmasıdır. iPhone 8 modelinde cihazınız hiç açılmadığında yada tepki vermediğinde bu yöntem ile cihazınızı açabilirsiniz. iPhone 8 ve 8 Plus modellerinde zaman zaman şarj olmasına rahmen cihaz açılmayabiliyor. Açılmamasının yanı sıra Apple simgesi bile gözükmeyebiliyor. Bu gibi durumlarda Hard Reset seçeneği ile telefonunuzu başlatabilirsiniz.

iPhone 8 yada iPhone 8 Plus modellerinden birine sahipseniz; Cihazınız hiç tekpi vermiyor yada format atmak istiyorsanız izlemeniz gereken yol aşağıdaki gibidir;

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ta hard reset atmak için şu yolu takip etmeniz gerekiyor.

→ Ses açma tuşuna basıp hızlı bir şekilde bırakın.

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Ses kısma tuşuna basın ve hızlı bir şekilde bırakın.

→ Apple logosunu görene kadar Güç tuşuna basılı tutun.

Cihazını bu işlemler sonucunda açılacaktır daha sonra format menüsü ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

iPhone 8 cihazınız hiçbir şekilde açılmıyor ise aynı yöntemi kullanarak cihazın açılmasını sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken görüntü gelmeyen iPhone 8 telefonunuzda Hard Reset seçeneği ile başlangıç yapıp format menüsü yerine telefonunuzu açmaktır.

 

Advertisement. Scroll to continue reading.

 

 

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar