İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

iPhone Düşük Güç Modu Bataryaya Zarar Verir mi?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Apple iPhone telefonlarda ilk seriden itibaren bulunan Düşük Güç Modu hakkında internette bir çok söylenti var. Özellikle düşük pil modunun telefon piline zarar verdiği pil sağlığını düşürdüğü yönündeki yorumlar sıklaşmaya başladı.

iPhone düşük güç modu, temelinde sürekli interneti kullanan arka plan uygulamalarını (konum servisi, mail alışverişi, indirme işlemleri) kapatarak güç tasarrufu sağlamaktadır.

Apple servisleri ve iPhone bakım noktalarında yapılan araştırmalar neticesinde düşük güç modunun telefon bataryasına olumsuz bir etkisi olmadığı saptanmıştır.

iPhone bataryasına zarar veren en büyük etkenler farklı şarj cihazlarının ve araç şarj cihazlarının kullanılmasıdır. Telefonu güç tasarrufu modunda kullanmak normal kullanımdan farksızdır.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar