İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

iPhone İçin En İyi Ücretsiz Müzik İndirme Uygulaması | 2019

iPhone kullanıcılarının en çok zorlandığı konu telefona müzik indirmek yada aktarmaktır. Apple’ın medya dosyaları konusundaki sıkı tutumu kullanıcıları zorlasa da iPhone için geliştirilen müzik indirme uygulamaları sayesinde telefonunuza rahatlıkla müzik indirebilirsiniz. iPhone müzik indirme programları App Store üzerinden indiriliyor. Çoğu ücretli olan bu uygulamaların ücretsiz sürümleride mevcuttur. Bu yazımızda iPhone için en iyi ücretsiz müzik indirme uygulamalarını inceleyeceğiz. Peki iPhone (iOS) için en iyi müzik indirme uygulaması hangisidir?

iPhone telefonlara müzik atmak için iki farklı yöntem var. Birincisi iTunnes üzerinden bilgisayar aracılığı ile müzik dosyalarını telefonunuza kopyalayabilirsiniz. İkinci yöntem ise iPhone müzik indirme programı kullanabilirsiniz. Müzik indirme uygulamaları dönem dönem App Store’dan kaldırıldığından linkler değişebiliyor. Makalemizde güncel linkleri bulabilirsiniz.

iPhone İçin En İyi Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları

→ Freegal Music

iPhone için ücretsiz en iyi müzik indirme uygulamalarından bir tanesi olan Freegal Music kullanıcılar tarafından en olumlu yorum alan ücretsiz müzik indirme platformu olarak göze çarpıyor. Platformda kayıtlı olan binlerce şarkıyı tek tuşla telefonunuza indirebileceğiniz Freegal Music ücretsiz online müzik servisi olarak hizmet vermektedir.

‎Freegal Music
‎Freegal Music
Developer: Library Ideas, LLC
Price: Free

→ Free Music

Free Music uygulaması sayesinde beğendiğiniz tüm müzikleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Doğrudan YouTube’dan sağlanan içerikle, kendi kütüphanenize ekleyebileceğiniz milyonlarca şarkıya erişebilirsiniz. Tüm bunları, albüm satın almak zorunda kalmadan yapabilirsiniz. Uygulama müzikleri platform içerisinde tutar ve uygulamaya bağlı olduğunuz sürece ücretsiz olarak istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Spotify

Spotify, dünyanın en çok kullanılan müzik platformudur. Herhangi bir albüm, sanatçı yada müzik platform içerisinde aratılarak ücretsiz olarak çalma listesine eklenebilmektedir. Spotify sayesinde müzikleri online olarak dinleyebilir yada indirebilirsiniz. Ayrıca Spotify premium üyeliği ile reklamlara maruz kalmadan platformu daha verimli kullanabilirsiniz.

‎Spotify - Music and Podcasts
‎Spotify - Music and Podcasts
Developer: Spotify
Price: Free

iPhone için en iyi müzik dinleme ve indirme servisleri makalemizin sonuna geldik, sizde tavsiye ettiğiniz müzik dinleme servislerini yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar