İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

iPhone Uygulama Aboneliklerini İptal Etme

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

iPhone uygulama aboneliklerini iptal etme nasıl yapılıyor? Apple iPhone telefon kullanıcıları ücretli uygulamalara bilerek yada uygulama kullanımı esnasında istemeden zaman zaman abone olabiliyor. Yada çocuğunuz haberiniz olmadan uygulamalara abone olmuş olabilir. Bu abonelikler her yıl dolumunda ücreti faturanıza otomatik olarak yansıtıyor. Bu yüzden dönem dönem abonelikleri kontrol etmekte yarar var. İsteğimiz dışında gerçekleşen bir abonelik olduğunda hemen iptalini sağlarsak tutar hesabımızdan çekilmemiş olacaktır.

Apple uygulama aboneliklerini listelemek için aşağıdaki adımları takip ediniz. Abone olunan uygulamaları listeden seçebilir güncelleyebilir yada kaldırabilirsiniz.

iPhone Uygulama Aboneliklerini İptal Etme

→  Ayarlar > [adınız] > iTunes ve App Store'a gidin.

→ Ekranın üst kısmında Apple Kimliğinize dokunun.

Apple Kimliğini Göster'e dokunun. Apple Kimliğinizi doğrulamanız gerekebilir.

→ Abonelikler'e dokunun.

Açılan ekranda Apple kimliğiniz ile abone olunan ücretli uygulamaların listesini göreceksiniz. Bu listede istediğiniz değişiklikleri ve abonelik iptal işlemlerini yapabilirsiniz.

 

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Muhammed

    Ocak 5, 2019 at 10:54 am

    800 takipçi istiyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar