İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

iPhone Uygulama Aboneliklerini İptal Etme

iPhone uygulama aboneliklerini iptal etme nasıl yapılıyor? Apple iPhone telefon kullanıcıları ücretli uygulamalara bilerek yada uygulama kullanımı esnasında istemeden zaman zaman abone olabiliyor. Yada çocuğunuz haberiniz olmadan uygulamalara abone olmuş olabilir. Bu abonelikler her yıl dolumunda ücreti faturanıza otomatik olarak yansıtıyor. Bu yüzden dönem dönem abonelikleri kontrol etmekte yarar var. İsteğimiz dışında gerçekleşen bir abonelik olduğunda hemen iptalini sağlarsak tutar hesabımızdan çekilmemiş olacaktır.

Apple uygulama aboneliklerini listelemek için aşağıdaki adımları takip ediniz. Abone olunan uygulamaları listeden seçebilir güncelleyebilir yada kaldırabilirsiniz.

iPhone Uygulama Aboneliklerini İptal Etme

→  Ayarlar > [adınız] > iTunes ve App Store'a gidin.

→ Ekranın üst kısmında Apple Kimliğinize dokunun.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Apple Kimliğini Göster'e dokunun. Apple Kimliğinizi doğrulamanız gerekebilir.

→ Abonelikler'e dokunun.

Açılan ekranda Apple kimliğiniz ile abone olunan ücretli uygulamaların listesini göreceksiniz. Bu listede istediğiniz değişiklikleri ve abonelik iptal işlemlerini yapabilirsiniz.

 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Muhammed

    Ocak 5, 2019 at 10:54 am

    800 takipçi istiyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar