İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

JAM Coin Nedir? | Geojam: Yapmayı sevdiğiniz şey için ödüllendirilin

Geojam, sanatçılar ve hayranlarını birlikte yaratıp kazanmaya teşvik eden ilk sosyal medya platformudur.

Slogan: Yaratıcı ekonomisi diyorlar, hayran ekonomisi diyoruz.

Geojam Nedir?

Geojam, kolektif katılım ve değer yaratma için yeni modeller sağlamak üzere sanatçılar ve hayranlar tarafından paylaşılan tutku ve yaratıcılıkla merkezi olmayan finansın (DeFi) birçok unsurunu bir araya getiriyor. Sanatçılar, Geojam’ı hayranlarıyla doğrudan anlamlı yeni yollarla bağlantı kurmak ve kendi şartlarına göre hem çevrimiçi hem de çevrimdışı yeni gelir akışları oluşturmak için kullanabilirler. Bu son teknoloji içerik oluşturucu ekonomisi platformu, hayranlara özel erişimden en sevdikleri sanatçılarla yaratıcı iş birliği için unutulmaz fırsatlara kadar her şeyi kazandırabilen, projenin yardımcı program belirteci JAM tarafından desteklenmektedir.

Geojam’ın içerik oluşturucu ekonomisi, değerin yaratıcıların ve hayranlarının ellerine yeniden yönlendirilmesinde merkezi bir rol oynayan, projenin yardımcı program belirteci JAM tarafından desteklenmektedir. Birçok yönden Geojam, merkezi olmayan finansın (DeFi) en başarılı özelliklerini sanat camiasının tutkusu ve yaratıcılığıyla birleştiriyor. Yaratıcılar ve tüketiciler arasındaki eşler arası (P2P) ilişkilere odaklanan Geojam, yeni toplu katılım biçimleri ve sürdürülebilir değer yaratma olanağı sağlıyor.

JAM Coin Nedir?

Geojam’ın $JAM token’ı, sosyal medyayı ve ademi merkeziyetçiliği yeniden tasavvur ederek 100 milyar doları aşan yaratıcı ekonominin geleceğini hazırlıyor. JAM, sanatçılar, hayranlar (kalabalıklar) ve reklamverenler arasında erdemli bir döngü yaratarak mevcut içerik oluşturucu ekonomisini yeniden tanımlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

JAM kripto jetonu, 2021’in sonlarında Constellation Network’ün Hypergraph protokolü tarafından desteklenen Lattice Exchange Launchpad aracılığıyla piyasaya sürüldü. Hayran katılımını ve sanatçı değeri yaratmanın yanı sıra , Geojam’da içerik düğümlerini çalıştırmak için JAM belirteçleri de stake edilebilir. Bu düğümler , ağa yüklenen tüm içeriğin doğrulanmasına yardımcı olacak makine öğrenimi (ML) algoritmalarının eğitilmesine yardımcı olmak için meta verileri depolayacak . Bu yapı, Geojam içeriğinin ve verilerinin Geojam’in kendisi tarafından değil, bu düğümleri kuran ve bakımını yapan merkezi olmayan kullanıcı ağı tarafından depolanmayacağı veya yönetilemeyeceği anlamına gelir.

JAM Coin Bilgileri

JAM Coin Nasıl Alınır?

JAM ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve KuCoin‘dir. İşlem çiftleri, JAM ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla JAM coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...