İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

JOY Coin nedir? | Joystick Token Nedir? | JOY Coin Hakkında Bilgiler

Joystick.club ile oyun oynayın ve kripto kazanın. Bitcoin Cash ağı için düşük ücretli bir yan zincir olan smartBCH’deki ilk blok zincir arcade sistemidir. Eski atari salonunun modern çağa uyarlanmış halidir.

Oyuncular BCH’de 0,25 ABD doları öderler ve Joystick.club için ödül simgesi olan JOY’da yüksek bir skor kaydetmek ve ödüller kazanmak için 5 canları vardır. Haftalık lider tablosu kazananları bonus JOY kazanır ve hesaplarının seviyesini yükseltir. Yeterince JOY jeton biriktirenler ödülleri çekebilir.

Eski oyunların keyfini yeniden keşfedin ve oyun için jetonlar kazanın. Ödül gişesini ziyaret etmek ve bunları güzel sanatlar, benzersiz koleksiyonlar, oyun içi yükseltmeler ve daha fazlası için harcamak için yeterli JOY veya PUAN jetonunu toplayın . NFT’ler, Oasis.cash gibi ikincil NFT piyasasında işlem görebilir.

Bu özellik ŞİMDİ JOYBOTS adlı ilk koleksiyonda mevcuttur. Bir JOYBOT’u basmak için 500 JOY harcayın ve 3. Sezon oyun ödüllerinin kilidini açmaya yardımcı olun. Staking yetenekleri yakında geliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

JOY Coin Nedir?

JOY jetonları, Joystick.club’ın yerel ödül jetonlarıdır. Oyuncular, oyunlarının performansına göre değişken bir miktar kazanırlar. JOY, NFT’leri basmak (yakında), proje yönetimine katılmak (yakında) için kullanılabilir ve merkezi olmayan borsalarda işlem görebilir.

JOY Coin Bilgileri

JOY Coin Nasıl Alınır?

JOY ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MistSwap’dir. İşlem çiftleri, JOY ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla JOY coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...