İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Kapital DAO (KAP) Coin Nedir? | KAP Coin Hakkında Bilgiler

Kapital DAO(KAP), dünyanın en büyük loncaları ve oyunları tarafından oyunculara dahil olmak ve varlık yönetimini iyileştirmek için kullanılan, tümü KAP belirteci tarafından desteklenen SaaS araçlarını oluşturur.

Oyun kuruluşlarının ve büyük ölçekli yatırımcıların hiyerarşik yetkilendirme sayesinde milyonlarca varlığı oyunlara kolayca dağıtmalarını etkin bir şekilde sağlayan, kurumlar için lider web3 oyun yönetimi çözümünü oluşturmayı hedeflemektedir.

Hiyerarşik yetkilendirme , kuruluş ölçeği için zorunludur ve aşağıdakilerden oluşur:

  • Yöneticiler
  • Yöneticiler
  • Oyuncular

Yöneticiler yöneticileri aday gösterir ve bu yöneticiler sırayla varlıkları oyunculara devreder. Yöneticiler, anahtarlar üzerinde tam denetime ve varlıklara erişime sahip olan tek kişilerdir. Yöneticiler, kontrol ettikleri ekiplerin içindeki hesaplar ve varlıklar arasında dolaşabilirler. Oyuncular, herhangi bir oyun ortamındaki varlıkları güvenle çalıştırabilirler.

KAP Coin Nedir?

KAP belirteci, topluluk ve katkıda bulunanlarla bağlantıdır. Kapital DAO içinde yaratılan tüm değer, tokene geri akar. Bu sayede KAP değerli bir simge haline gelecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Tüm ücretler mümkünse KAP’ta tahsil edilir. Ücretler veya kazançlar KAP olmayan bir token alınırsa, bu dışsal tokenlar hazinede periyodik olarak KAP’a takas edilir.

KAP Coin Bilgileri

KAP Coin Nasıl Alınır?

KAP ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, BitMart ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, KAP ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla KAP coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....