İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Kapital DAO (KAP) Coin Nedir? | KAP Coin Hakkında Bilgiler

Kapital DAO(KAP), dünyanın en büyük loncaları ve oyunları tarafından oyunculara dahil olmak ve varlık yönetimini iyileştirmek için kullanılan, tümü KAP belirteci tarafından desteklenen SaaS araçlarını oluşturur.

Oyun kuruluşlarının ve büyük ölçekli yatırımcıların hiyerarşik yetkilendirme sayesinde milyonlarca varlığı oyunlara kolayca dağıtmalarını etkin bir şekilde sağlayan, kurumlar için lider web3 oyun yönetimi çözümünü oluşturmayı hedeflemektedir.

Hiyerarşik yetkilendirme , kuruluş ölçeği için zorunludur ve aşağıdakilerden oluşur:

  • Yöneticiler
  • Yöneticiler
  • Oyuncular

Yöneticiler yöneticileri aday gösterir ve bu yöneticiler sırayla varlıkları oyunculara devreder. Yöneticiler, anahtarlar üzerinde tam denetime ve varlıklara erişime sahip olan tek kişilerdir. Yöneticiler, kontrol ettikleri ekiplerin içindeki hesaplar ve varlıklar arasında dolaşabilirler. Oyuncular, herhangi bir oyun ortamındaki varlıkları güvenle çalıştırabilirler.

KAP Coin Nedir?

KAP belirteci, topluluk ve katkıda bulunanlarla bağlantıdır. Kapital DAO içinde yaratılan tüm değer, tokene geri akar. Bu sayede KAP değerli bir simge haline gelecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Tüm ücretler mümkünse KAP’ta tahsil edilir. Ücretler veya kazançlar KAP olmayan bir token alınırsa, bu dışsal tokenlar hazinede periyodik olarak KAP’a takas edilir.

KAP Coin Bilgileri

KAP Coin Nasıl Alınır?

KAP ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, BitMart ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, KAP ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla KAP coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...