İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Kaybolan Telefonumu Nasıl Bulabilirim?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Akıllı telefonları hayatımızın her alanında kullanıyor. Yapılan bir araştırmaya göre gün içerisinde ortalama en az 5 dakikada bir insanlar telefonlarına bakıyor. Bu durumda telefonu kaybetmek çokta kolay olmasa gerek diye düşünebilirsiniz. Ancak dalgın olduğumuzda cep telefonumuzu bazen unutabiliyoruz yada çalınabiliyor. Bu gibi durumlarda kaybolan telefon nasıl bulunur sorusu  akıllara geliyor.

Cep telefonu bir yerde unutulduğunda yada çalınma durumlarında telefonları bulmak oldukça zordur. Dünya devi şirketler kaybolan telefonları bulmak için çeşitli uygulamalar geliştiriyor. Bunun için Samsung ve Apple markaları kendi bünyelerinde hizmet vermektedirler.

Kaybolan Telefonumu Nasıl Bulabilirim?

→ Samsung marka bir telefona sahip isek telefonumuz kaybolduğunda findmymobile sayesinde telefonumuzu kitleye bilir ve verilerimizi kurtara biliriz. Tabi bu uygulamayı kullanmamız için önceden üye olmuş olmamız gerekiyor.

→ Apple marka bir telefona sahip isek telefonumuz kaybolduğunda iPhone’umu bul uygulaması sayesinde telefonumuzun son sinyal verdiği konumu öğrenebiliyoruz.

→ Eğer telefonunuz bu markalardan biri değil ise Norton Mobile Security antivirüs yazılımını kullanarak kayıp aygıtınızı bulup korumak amacıyla web ve SMS hizmetlerinden yararlana bilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar