İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Kaybolan Telefonumu Nasıl Bulabilirim?

Akıllı telefonları hayatımızın her alanında kullanıyor. Yapılan bir araştırmaya göre gün içerisinde ortalama en az 5 dakikada bir insanlar telefonlarına bakıyor. Bu durumda telefonu kaybetmek çokta kolay olmasa gerek diye düşünebilirsiniz. Ancak dalgın olduğumuzda cep telefonumuzu bazen unutabiliyoruz yada çalınabiliyor. Bu gibi durumlarda kaybolan telefon nasıl bulunur sorusu  akıllara geliyor.

Cep telefonu bir yerde unutulduğunda yada çalınma durumlarında telefonları bulmak oldukça zordur. Dünya devi şirketler kaybolan telefonları bulmak için çeşitli uygulamalar geliştiriyor. Bunun için Samsung ve Apple markaları kendi bünyelerinde hizmet vermektedirler.

Kaybolan Telefonumu Nasıl Bulabilirim?

→ Samsung marka bir telefona sahip isek telefonumuz kaybolduğunda findmymobile sayesinde telefonumuzu kitleye bilir ve verilerimizi kurtara biliriz. Tabi bu uygulamayı kullanmamız için önceden üye olmuş olmamız gerekiyor.

→ Apple marka bir telefona sahip isek telefonumuz kaybolduğunda iPhone’umu bul uygulaması sayesinde telefonumuzun son sinyal verdiği konumu öğrenebiliyoruz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Eğer telefonunuz bu markalardan biri değil ise Norton Mobile Security antivirüs yazılımını kullanarak kayıp aygıtınızı bulup korumak amacıyla web ve SMS hizmetlerinden yararlana bilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar