İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Kelimelik Oyunu bağlantı sorunu çözümü!

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Kelimelik oyununa gelen yeni sürümde bağlantı sorunu yaşayan kullanıcı sayısı arttı. Bunun sebebi bölgesel olarak oyunda bağlantı sorunu yaşanması olarak görünüyor. Oyun geliştiricileri bağlantı sorunu yaşayan bölgeler için yeni güncelleme yayınladılar.

Güncelleme kaynaklı bir bağlantı sorunu yok ise telefon yada tabletinizin internet bağlantısı ayarlarını kontrol etmenizde yarar var. Özellikle telefonlarda Edge konumunda bağlantı sorunlarına sıkça rastlanıyor. İnternet bağlantısını farklı bir uygulamayı açarak test ediniz.

[affiliate_news id=”10989″]

İnternet bağlantınızda bir sorun olmamasına rağmen kelimelik bağlantı problemi yaşıyorsanız. Sunucu bağlantısı yok hatası almaya devam ediyorsanız oyunu cihazınızdan kaldırıp kelimelik güncel sürümü yeniden yüklemelisiniz.

Sorun yükleme sonrasında giderilmiş olacaktır.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Sare

    Haziran 29, 2019 at 2:10 pm

    Şifremi unuttum e-posta adresine gönderildi diyor fakat e-posta adresine bir şifre gelmiyor ne yapmalıyım 🙁

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar