İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Kelimelik Oyunu bildirim sorunu çözümü!

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Kelimelik oyununda son zamanlardan Android kullanıcılarından gelen şikayetler sonucunda bu makalemizi sizler için hazırladık. Android cihazlarda kelimelik oyununda bildirim sorunu alan kullanıcı sayısı artmaya başladı. Kelimelik bildirim proglemi nasıl çözülür?

Kelimelik Oyununda yaşanan bu bildirim alma sorununu biraz araştırdık ancak ayarlardan kaybaklı bir sorun olmadığını gözlemledik. Eğer oyunu yüklerken bildirimlere izin verdiyseniz oyundan gelen bildirimleri internet bağlantınız olduğu sürece almanız gerekiyor.

[affiliate_news id=”10989″]

Sorunun uygulama geçmişinden yada yarım kalan bir gücenllemeden kaynaklandığını düşünüyoruz. Oyunu silip tekrar yüklediğimizde bu sorun giderilecektir. Kelimelik güncel sürüm yüklemek için bağlantıyı takip ediniz.

Kelimelik bildirim ayarlarına izin vermediyseniz aşağıdaki ayarları uygulamanız yeterli olacaktır.

– Ayarlar

– Bildirimler

– Kelimelik Solo

– Bildirimlere İzin ver

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar