İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Kerberos (KRC) coin nedir?

Afrika’nın Endüstriyel Şifreleme Madenciliği…

Kerberos, büyük ölçekli dijital alım araçlarını kullanarak alt coin sağlamayı amaçlayan bir kripto madencilik şirketi’dir. Şirket, Güney Afrika’da dijital para birimlerinin kullanımını teşvik etmek için oldukça kararlı ve karlı bir kripto madenciliği ortamı yaratmayı planlıyor.

Şirketin resmi raporuna göre, şirket Güney Afrika yakınlarındaki bir maden santrali kuracak. Bu maden, elektrik ve gayrimenkulün Afrika ülkesinde halen ucuz ve uygun fiyatlı olmasından dolayı oluşacak ve böylelikle azami kâr sağlamış olacak. Ayrıca Kerberos, genel giderlerin düşük tutulması için SA içinde depolar kurmayı planlıyor.

Yerel madencilik platformu, blok zincirinde kurulacak ve böylece tüm işlemlerin tamamen şeffaf olmasını sağlayacaktır. Sadece bu değil, madencilik işlemlerine ilişkin ayrıntılı raporlar her çeyrekte şirketin web sitesinde yayınlanacak.

Günümüzde mevcut yeni kripto paraların çoğunun ASIC’e dirençli olması nedeniyle şirket, ASIC yerine GPU madencilik araçlarından faydalanmayı hedeflemektedir. Çünkü GPU madenciliği daha sürdürülebilirlik sağlar ve birçok uzman tarafından madenciliğin geleceği öngörülmüştür.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Şirketin tedarik etmeyi hedeflediği para birimleri açısından Kerberos’un odaklanacağı başlıca kriptolar şunlardır; Ethereum, Musicoin, Zcash, Pirl, UbiqMonero ve Electroneum.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar