İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Knight Online Start Gelmiyor Sorunu [ÇÖZÜM]

Knight Online oyuncularının neredeyse tamamı Start gelmiyor sorunu ile dönem dönem karşılaşmıştır. Oyun bakıma alındığında yada oyuna reset geldiğinde uygulama giriş ekranına start gelmez. Bunun yanı sıra internet bağlantısı sorunlarında ve güncelleme yarıda kesildi ise oyuna yine start gelmeyecektir.

Knight Online start gelmeme sorunu yaşıyorsanız giriş ekranında “Checking version and preparing to launch game” hatası, “Login server connection failed please retry connecting” hatası yada “Could not download files Restarting file download” hatası alabilirsiniz. Oyun bakımda değilse ve diğer kullanıcılarda sorun yoksa bir kaç ayar yapmanız yada versiyonu kontrol etmeniz gerekmektedir. Genelde güncelleme yarında kesildiğinde yada tam yüklenemediğinde “version invalid” hatası alınmaktadır.

Öncelikle internet bağlantınızı kontrol ediniz. Bağlantıda kopmalar varsa yada internete bağlı değilseniz oyuna start gelmeyecektir. Bunun yanı sıra VPN servislerini kullanıyorsanız bazı ülkelerde oyun engelli olduğundan yine oyuna start gelmeyecektir. Bu ayarları düzenlemeniz ve internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekmektedir.

İnternet bağlantısında sorun yok ve start hala gelmiyor ise aşağıdaki adımları takip edip son güncellemeleri yenilemelisiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Knight online başlangıç ekranını açın

→ OPTION seçeneğine tıklayın

→ Sağ üst köşedeki Game Version kısmına bir kaç patch düşük sayı girin “örneğin; 2260”

→ Daha sonra Contents of the Update butonuna tıklayın

→ Çıkan bildirime Evet dedikten sonra

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Save Changes and Start seçeneğine tıklayarak oyuna yeniden giriş yapmayı deneyin. Son gelen patch dosyaları yeninden yüklenecek ve oyun açılacaktır.

 

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Knight Online Fragmentlerin düştüğü yaratıklar ve renkleri;Knight Online Fragment DroplarıFragment of Arrogance DroplarıFragment of Gluttony DroplarıFragment of Rage DroplarıFragment of Sloth DroplarıFragment of Lechery...

Çözüm

Knight Online Kutu DroplarıKırmızı Kutu DroplarıYeşil Kutu DroplarıMavi Kutu Dropları Knight Online oynayan oyuncuların yüzdesel olarak büyük bir kısmı kutu kırdırmıştır. Özellikle yeni serverlarda...

Çözüm

Knight Online GEM Dropları [2021]Black Gem DroplarıGreen Gem DroplarıBlue Gem DroplarıYellow Gem DroplarıRed Gem DroplarıSilver Gem Dropları Knight online gem dropları yıllardır çoğu oyuncu...

Çözüm

Knight Online Drop ListesiKnight Online Eslant Drop ListesiKnight Online Ronark Land Drop Listesi Knight Online açık harita pvp oyunu olarak yıllar önce piyasaya çıktı....