İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Knight Online Yeni Telefon ve Numara İle OTP Kurulumu

Knight Online geçtiğimiz dönemde hesap güvenliğini arttırmak için OTP kullanımını zorunlu olarak devreye sokmuştu. İlk zamanlar OTP kurulumda oldukça fazla sorun yaşayan kullanıcılar sistemin güvenliği ile alakalı bu gelişme ile birlikte hesap güvenliğinin ne derece arttığını gördüler. OTP ile giriş işlemleri sonrası daha önceden oyunda defalarca kez hesabı çalınan yada dolandırılan kullanıcılar bile oyuna geri dönmeye başladılar.

Knight Online gibi oyun içi bir piyasanın bulunduğu ve maddi açıdan değerli hesapların olduğu oyunlarda mutlaka OTP yada Google Authenticator tarzında uygulamalar ile giriş yapılması gerekiyor. Oyunun yıllardır büyük bir güvenlik açığını bu uygulama kapatmış gibi görünüyor.

Gelelim konu başlığımıza, oyuna ilk girişte mutlaka OTP kurulması ve kullanılması gerekiyor. Peki telefon değiştirildiğinde farklı bir cihaz alındığından Knight Online OTP sistemi yeni telefona nasıl aktarılıyor?

Knight Online Yeni Telefon OTP Kurulumu

Yeni telefona OTP kurulumu için aslında oldukça basit bir yöntem geliştirilmiş durumda. Tabi forum sitesinin biraz karmaşık olması ve arama barının tam verimli çalışmaması bazı basit kurulum detaylarını kullanıcıların atlamasına neden oluyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.
 • Yeni telefona OTP uygulamasını kurun.
 • Daha sonra otp.nttgame.com sitesine kullanıcı adı şifreniz ile giriş yapın.
 • Üst kısımdaki menüden MY ICS sekmesindeki Resend OTP ID & Auth Code seçeneğine tıklayın.
 • Açılan ekranda RESEND AUTHENTICATION CODE butonuna tıkladıktan sonra size yeni ID ve Şifre gelecek.
 • Gelen yeni ID ve Şifreyi OTP uygulamasına girin. Bu işlem sonucunda yeni telefonunuza OTP taşıma işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Knight Online Telefon Numarasını OTP Sisteminde Değiştirme

 • İlk olarak otp.nttgame.com sitesine kullanıcı adı şifreniz ile giriş yapın.
 • Daha sonra yukarıdaki menüden My ICS sekmesindeki Change Mobile Number seçeneğine tıklayın.
 • Açılan ekranda gerekli bilgileri (ülke, yeni telefon numarası, OTP programına gelen kodu) girin
 • REQUEST CODE butonuna tıklayın. Daha sonra telefonunuza yeni bir kod gelecek.
 • Telefonunuza gelen kodu alt kısımda bulunan gerekli alana yazın.
 • SUBMIT CODE butonuna tıklayın. Bu işlem sonucunda Knight Online OTP sistemindeki telefon numaranız değişmiş olacaktır.

 

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Knight Online Fragmentlerin düştüğü yaratıklar ve renkleri;Knight Online Fragment DroplarıFragment of Arrogance DroplarıFragment of Gluttony DroplarıFragment of Rage DroplarıFragment of Sloth DroplarıFragment of Lechery...

Çözüm

Knight Online Kutu DroplarıKırmızı Kutu DroplarıYeşil Kutu DroplarıMavi Kutu Dropları Knight Online oynayan oyuncuların yüzdesel olarak büyük bir kısmı kutu kırdırmıştır. Özellikle yeni serverlarda...

Çözüm

Knight Online GEM Dropları [2021]Black Gem DroplarıGreen Gem DroplarıBlue Gem DroplarıYellow Gem DroplarıRed Gem DroplarıSilver Gem Dropları Knight online gem dropları yıllardır çoğu oyuncu...

Çözüm

Knight Online Drop ListesiKnight Online Eslant Drop ListesiKnight Online Ronark Land Drop Listesi Knight Online açık harita pvp oyunu olarak yıllar önce piyasaya çıktı....