İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Knight Undefined Hatası | Yeni Kayıt ID Undefined Hatası | Çözüm

Knight Online, bir dönemi kasıp kavuran oyun olarak hafızalara kazınmış olsa da hala kemik kadrosu değişmemiş ve eski oyuncuların dönem dönem yeni hesap açarak mücadele ettiği ilk MMO oyunlardan bir tanesidir.

Son günlerde oyunda yeni hesap açmak isteyen kullanıcılar ID Tanımsız hatası alıyor. Bu hata Google Chrome, Safari, Mozilla ve Opera dahil tüm web tarayıcılarda karşımıza çıkabiliyor. Tabi bu sorun genel bir sorun olmayıp genelde çerezlerden kaynaklı olabiliyor.

Knight Undefined Hatası Çözüm

Knight Undefined (tanımsız) hatasının çözümü için iki yöntem bulunmaktadır. Öncelikle kullandığınız tarayıcının çerezlerini silmeniz gerekmektedir. Bu yöntem neredeyse tüm tarayıcılarda benzer şekilde uygulanmaktadır.

Biz en çok tercih edilen tarayıcı için çözüm yöntemini paylaşalım diğerlerinde de benzer menü seçenekleri ile geçmişi silebilirsiniz.

Chrome geçmişi temizleme:

Advertisement. Scroll to continue reading.
 • Tarayıcıyı açın.
 • Sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın.
 • Geçmiş seçeneğine tıklayın.
 • Sol kısımdaki menüden Tarama Verilerini Temizle seçeneğine tıklayın.
 • Açılan ekranda üst kısımdan Zaman Aralığı [Tüm Zamanlar] seçeneğini seçin.
 • Verileri Temizle butonuna tıklayın.

Bu işlemlerden sonra NttGame yeni kayıt seçeneği ile yeniden kayıt oluşturmayı deneyin muhtemelen sorun çözülmüş olacaktır.

İkinci yöntem olarak ID tanımsız hatasını bilgisayardan çözmek yerine mobil cihazınızdan hücresel veriyi kullanarak kayıt olabilirsiniz.

Aynı WiFi ağındaki cihazlarda bazen sorun olabiliyor bu sebeple telefonunuzdan mobil veriyi açarak NTT Game yeni kayıt oluştur ekranında kayıt oluşturabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

 1. Mami

  Şubat 27, 2023 at 4:54 pm

  Mobil veri işe yarıyor sağ olun var olun

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Knight Online, tamamen güvenliği arttırmak amacı ile OTP kullanımınızı zorunlu hale getirmiştir. Ancak herhangi bir sebepten dolayı AnyOTP erişimini kaybettiğimizde oyuna girişimizde engellenmiş oluyor....

Oyun

Knight Online’da 9 Mart – 6 Nisan tarihleri arasında aktif olan bu etkinlikle günlük olarak görevleri tamamlayarak Coin toplayabilir ve topladığınız Coin’leri dilediğiniz ödül...

Çözüm

Knight Online anahtar görevi ile alakalı bir kaç bilgi vererek yazımıza başlayalım. Guardian of 7 Keys görevi güncel KO oyuncuları için görece zahmetli bir...

Çözüm

Pubg, Bluehole tarafından yayımlanan, çok oyunculu ve son yılların en çok ilgi çeken video oyunlarından birisidir. Bununla birlikte pubg hesabının nasıl silinebileceği de son...