İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Knight Undefined Hatası | Yeni Kayıt ID Undefined Hatası | Çözüm

Knight Online, bir dönemi kasıp kavuran oyun olarak hafızalara kazınmış olsa da hala kemik kadrosu değişmemiş ve eski oyuncuların dönem dönem yeni hesap açarak mücadele ettiği ilk MMO oyunlardan bir tanesidir.

Son günlerde oyunda yeni hesap açmak isteyen kullanıcılar ID Tanımsız hatası alıyor. Bu hata Google Chrome, Safari, Mozilla ve Opera dahil tüm web tarayıcılarda karşımıza çıkabiliyor. Tabi bu sorun genel bir sorun olmayıp genelde çerezlerden kaynaklı olabiliyor.

Knight Undefined Hatası Çözüm

Knight Undefined (tanımsız) hatasının çözümü için iki yöntem bulunmaktadır. Öncelikle kullandığınız tarayıcının çerezlerini silmeniz gerekmektedir. Bu yöntem neredeyse tüm tarayıcılarda benzer şekilde uygulanmaktadır.

Biz en çok tercih edilen tarayıcı için çözüm yöntemini paylaşalım diğerlerinde de benzer menü seçenekleri ile geçmişi silebilirsiniz.

Chrome geçmişi temizleme:

  • Tarayıcıyı açın.
  • Sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın.
  • Geçmiş seçeneğine tıklayın.
  • Sol kısımdaki menüden Tarama Verilerini Temizle seçeneğine tıklayın.
  • Açılan ekranda üst kısımdan Zaman Aralığı [Tüm Zamanlar] seçeneğini seçin.
  • Verileri Temizle butonuna tıklayın.

Bu işlemlerden sonra NttGame yeni kayıt seçeneği ile yeniden kayıt oluşturmayı deneyin muhtemelen sorun çözülmüş olacaktır.

İkinci yöntem olarak ID tanımsız hatasını bilgisayardan çözmek yerine mobil cihazınızdan hücresel veriyi kullanarak kayıt olabilirsiniz.

Aynı WiFi ağındaki cihazlarda bazen sorun olabiliyor bu sebeple telefonunuzdan mobil veriyi açarak NTT Game yeni kayıt oluştur ekranında kayıt oluşturabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Çözüm

Pubg, Bluehole tarafından yayımlanan, çok oyunculu ve son yılların en çok ilgi çeken video oyunlarından birisidir. Bununla birlikte pubg hesabının nasıl silinebileceği de son...

Çözüm

Önbellek, bir cihazın, tarayıcının veya uygulamanın daha hızlı ve daha verimli çalışmasını sağlayan geçici dosyalar için özel bir depolama alanıdır. Bir uygulamayı veya web sitesini...

Çözüm

FPS NEDİR? Frame Per Second kısaca tanımlanacak olursa bir saniyede ekrana aktarılan kare anlamına gelmektedir. Bilgisayar oyunlarında kullanıcılar için en önemli özellik hız, ses...