İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Knight War Spirits (KWS) Coin Nedir? | Geleceği ve Toplam Arz

Knight War – The Holy Trio, gelecek vadeden bir Play-to-play oyunudur. Oyun diğer oyunlardan farklı olarak basit mekaniklerle eğlenceli olmayı hedefliyor. Kripto meraklıları için genişletilmiş özelliklere sahip Blockchain oyunları arasında olmayı hedefliyorlar.

Uzman kadroları ile oyunda insanları diğerlerinden daha çok eğlendiren ve rahatlatan tür
bulmacaları çözmek için oyunculardan daha fazla beyin gücü gerektiren türler geliştirmeyi hedefliyorlar.

Knight War Spirits (KWS) Token Nedir?

Knight War(KWS), düşük ücretleri, hızlı işlem hızını ve geniş kullanıcı tabanını kullanmak için Binance Akıllı Zinciri ve daha sonra Poligon Katman-2 Ölçeklendirme Çözümü üzerine inşa edilmiş, Boşta Savunma Türü tarzında yaklaşan bir Oyna-kazan oyunudur. En iyi silahları üret ve Kaleni savunmak ve diğer oyuncularla savaşmak için 5 kişilik takımını kur!

Oyun çok yoğun olmayı amaçlamıyor. Herkesin rahatlayabileceği, eğlenebileceği ve yine de gerçek para kazanabileceği basit ve eğlenceli olması için tasarlandı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Knight War The Holy Trio ayrıca metaverse için varlıklar geliştiriyor, bu da tüm NFT’nizin yakında sanal dünyaya aktarılabileceği anlamına geliyor!

Knight War Spirits Oyun Özellikleri

  • Süper Basit Oynanış
  • Tek Oyunculu mod, Pasif Ödüller
  • Çok Oyunculu İşbirliği ve PvP
  • Silahı NFT Craftingi
  • NFT Tradingi için Pazar Yeri
  • Token Staking

KWS Coin Nasıl Alınır?

Knight War maksimum arz miktarı 500,000,000 KWS token’dir. KWS Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...