İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

KUBE Coin Nedir? | KUBE Coin Projesi ve Bilgileri

Kube coin Gate.io borsasında listelenmesinin ardından sükse yapan kripto para birimleri arasındaki yerini aldı. Listelemenin ardından bir hafta içerisinde Kube Coin Coinmarketcup platformunda en çok aratılan kripto para birimleri arasına girmiştir. KubeCoin Nedir?

Çok markalı platformlar aracılığıyla evrensel olarak benimsenebilen, eğlence ve seyahat endüstrilerinde devrim yaratmayı amaçlayan dijital para birimidir.

KubeCoin, Akıllı Kişileri geliştiren ve daha sağlam ve akıllı bir platform elde eden 3. nesil devrim niteliğindeki Kripto para birimlerinden biri olan Cardano’nun Blockchain’i üzerine kurulmuştur.

KUBE Coin Projesi

Platformun ana hedefi aşağıdaki projelerden oluşan bir ekosistem oluşturmaktır:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  1. FlyKube: 2017’den beri aktif, sürpriz gezilerle müşterilerimize unutulmaz deneyimler yaşatıyor.
  2. EatKube: Şu anda aktif ve sürpriz yiyeceklerin tadını getiriyor.
  3. Cüzdan: Eşsiz Pazaryeri ve NFT platformumuza stake etme ve erişim imkanı ile birlikte jeton alma, gönderme ve takas etme özelliğine sahip kendi Cüzdanı olması.
  4. NFT Platformu: Cardano Blockchain’e dayalı NFT alıp satmak için bir Pazar
  5. NFT Projesi: Kendi benzersiz NFT koleksiyonumuz, sahiplerine özel etkinliklere, özel satışlara, airdroplara ve birçok benzersiz avantaja ilk erişim sağlayacaktır.
  6. KubeIN: Kripto ve Başlangıç ​​projelerine odaklanan yatırım fonları.
  7. Kube Marketplace: Kendi ekosistemimizden ve ortaklarımızdan gelen ürün ve hizmetler için Kubes’lerinizi değiş tokuş edebileceğiniz bir platform.
  8. Kube Swap: Cüzdanda, kullanıcıların jetonlarını değiştirebilecekleri bir entegrasyon.
  9. Vay Kube: Bu bir sır, çok yakında yayınlanacaktır.

KUBE Coin Bilgileri

KUBE Coin Nasıl Alınır?

KUBE ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, MEXC, BitMart ve Huobi’dir. İşlem çiftleri, KUBE ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla KUBE coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...