İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

KUBE Coin Nedir? | KUBE Coin Projesi ve Bilgileri

Kube coin Gate.io borsasında listelenmesinin ardından sükse yapan kripto para birimleri arasındaki yerini aldı. Listelemenin ardından bir hafta içerisinde Kube Coin Coinmarketcup platformunda en çok aratılan kripto para birimleri arasına girmiştir. KubeCoin Nedir?

Çok markalı platformlar aracılığıyla evrensel olarak benimsenebilen, eğlence ve seyahat endüstrilerinde devrim yaratmayı amaçlayan dijital para birimidir.

KubeCoin, Akıllı Kişileri geliştiren ve daha sağlam ve akıllı bir platform elde eden 3. nesil devrim niteliğindeki Kripto para birimlerinden biri olan Cardano’nun Blockchain’i üzerine kurulmuştur.

KUBE Coin Projesi

Platformun ana hedefi aşağıdaki projelerden oluşan bir ekosistem oluşturmaktır:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  1. FlyKube: 2017’den beri aktif, sürpriz gezilerle müşterilerimize unutulmaz deneyimler yaşatıyor.
  2. EatKube: Şu anda aktif ve sürpriz yiyeceklerin tadını getiriyor.
  3. Cüzdan: Eşsiz Pazaryeri ve NFT platformumuza stake etme ve erişim imkanı ile birlikte jeton alma, gönderme ve takas etme özelliğine sahip kendi Cüzdanı olması.
  4. NFT Platformu: Cardano Blockchain’e dayalı NFT alıp satmak için bir Pazar
  5. NFT Projesi: Kendi benzersiz NFT koleksiyonumuz, sahiplerine özel etkinliklere, özel satışlara, airdroplara ve birçok benzersiz avantaja ilk erişim sağlayacaktır.
  6. KubeIN: Kripto ve Başlangıç ​​projelerine odaklanan yatırım fonları.
  7. Kube Marketplace: Kendi ekosistemimizden ve ortaklarımızdan gelen ürün ve hizmetler için Kubes’lerinizi değiş tokuş edebileceğiniz bir platform.
  8. Kube Swap: Cüzdanda, kullanıcıların jetonlarını değiştirebilecekleri bir entegrasyon.
  9. Vay Kube: Bu bir sır, çok yakında yayınlanacaktır.

KUBE Coin Bilgileri

KUBE Coin Nasıl Alınır?

KUBE ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, MEXC, BitMart ve Huobi’dir. İşlem çiftleri, KUBE ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla KUBE coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...