İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

KYVE Coin: KYVE Network Nedir? | KYVE Coin Bilgileri

Web3 alanı genişledikçe, merkezi olmayan ve tamamen doğru verilere halkın erişmesi daha zor hale geliyor. Sonuç olarak, bu, veri erişimindeki zorluk nedeniyle büyük ölçeklenebilirlik sorunlarına ve kullanımdan önce uygun veri doğrulama eksikliğinden kaynaklanan tehlikeli veri tutarsızlıklarına yol açar.

Web3’ün veri altyapısı için güvene dayalı olmayan ve daha güvenli bir gelecek sağlamak için, bu veri erişimi ve gerçek geçerlilik konularını hedeflememiz zorunludur. Nasıl? KYVE aracılığıyla.

KYVE Ağı, merkezi olmayan veri doğrulama, değişmezlik ve geri alma için hızlı ve kolay araçlar sağlayarak zincir içi ve zincir dışı verilere özelleştirilmiş erişimde devrim yaratıyor.

Bu araçlarla, geliştiriciler, veri mühendisleri ve diğerleri, Web3’ün geleceğini inşa etmeye devam etmek için ihtiyaç duydukları güvenilir verilere kolayca ve güvenilir bir şekilde erişebilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

KYVE Coin Nedir?

Ağı birbirine bağlamak için KYVE’nin birden fazla kullanımı olan kendi yerel parası $KYVE vardır.

  • Zincir düzeyinde, $KYVE staking ve delegasyon için kullanılır ve Proof of Stake ile ağı güvence altına alır.
  • Protokol düzeyinde, $KYVE fonlama, stake etme ve yetki verme için kullanılır ve yüklenen veriler için güvenlik sağlar.
  • Yönetişim seviyesinde $KYVE, tekliflerin sunulması ve oylanması için kullanılır ve paydaşların KYVE’nin gelişimi ve büyümesinde söz sahibi olmasına olanak tanır.

KYVE Coin Bilgileri

KYVE Coin Nasıl Alınır?

KYVE ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, KYVE  ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla KYVE coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...