İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

KZEN Coin Nedir? | Kaizen Finance Nedir? | KZEN Coin Bilgileri

KZEN, Gateçio borsasında ön satışa açılması ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yeni haftanın en sık arattırılan kripto para birimleri arasında yeri alan KZZEN coin hakkında bilgileri inceleyelim.

Kaizen Finance, token oluşturma ve yönetimi için bir token yaşam döngüsü yönetim platformudur, proje fuarı lansmanını hızlandırır ve Kaizen.Finance topluluğunun birinci sınıf projelere yatırım yapmasına izin verir.

Kaizen Finance, projelerin ve DAO’ların yapabileceği bir kripto token yaşam döngüsü yönetim platformudur. Özerk bir tam yığın kullanarak belirteç tekliflerini güvenle ve güvenilir bir şekilde oluşturun, yayınlayın ve yönetin.

Kullanıcıları için token tekliflerinin en karmaşık (ve kafa karıştırıcı) yönlerini basitleştirerek, Kaizen Finans ile tanımlanmış hakediş programları ile kilitli jetonlar üretebilir, yayınlayabilir ve dağıtabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kaizen platformu aracılığıyla oluşturulan jetonlar kilitlenebilir, yani belirli bir süre için akıllı bir sözleşme ile bir kenara ayrılabilir. İhraççı, kilitli jetonları teminat olarak kullanabilir ve takas edilebilir teminatlı ihraç edebilir.

Kaizen Finance Teminatlı Jetonlar

Teminatlı jetonlar, kilitli jetonların kilidini açmadan önceki değerini yansıtır. Kilitli jetonlar olduğunda hak kazanma planına göre kilit açma için mevcut, teminatlı belirteçler, bu kilitlerin açıldığını talep etmek için kullanılır
Kaizen Finance’teki tokenler. Teminatlı tokenler hemen yatırımcı cüzdanlarına dağıtılabilir
kilitli jetonların satın alınmasından sonra ve kDEX’te takas edilebilir. Alternatif olarak, teminatlandırılmış jetonlar veya kilidi açılmış jetonlar, faiz kazanmak için bahis havuzlarına yeniden yatırılabilir.

Bu şekilde, teminatlandırılmış jetonlar, henüz piyasaya sürülmemiş kilitli jetonlar için alınıp satılabilir kripto menkul kıymetleri olarak hareket eder.

Herhangi bir projeye jetonları sıfır noktasından aya kadar yönetmek için kodsuz bir çözüm sunar:

  • Gömülü güvenlik özellikleriyle zincirler arası jeton oluşturma
  • Hakediş çizelgesi otomasyonu/dağıtım + akıllı sözleşme dağıtımı
  • Satış Öncesi akıllı sözleşme ve dağıtım
  • Otomatik jeton denetimi elde edin
  • Sniping botu, ön çalıştırma, DDoS koruması
  • Adil Başlatma, piyasa oluşturma
  • Kazanılmış ve orijinal jetonların akıllı sözleşmesine ilişkin stake etme
  • Rugpull koruması için Likidite Havuzu jetonları kilidi
  • kDEX’te şirkete ait kazanılmış jetonlar listesi – ve çok daha fazlası.

KZEN Coin Nedir?

KZEN coin, Kaizen Finance platformunun yerel belirtecidir. Uygulama içi tüm işlemler ve yönetişim belirteci görevini görmektedir. Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir.

KZEN Coin Bilgileri

Kaizen Finance (KZEN coin) hakkında merak edilen bilgilere (geleceği ve yorum) resmi web sitesinde açıklanan gelecek planlaması ve sosyal ağlardaki yorumlar kısmından erişim sağlayabilirsiniz. KZEN Telegram grubuna katılarak gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. KZEN coin bilgileri;

Advertisement. Scroll to continue reading.

KZEN Coin Nasıl Alınır?

KZEN ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, KZEN ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla KZEN coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...