İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

KZEN Coin Nedir? | Kaizen Finance Nedir? | KZEN Coin Bilgileri

KZEN, Gateçio borsasında ön satışa açılması ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yeni haftanın en sık arattırılan kripto para birimleri arasında yeri alan KZZEN coin hakkında bilgileri inceleyelim.

Kaizen Finance, token oluşturma ve yönetimi için bir token yaşam döngüsü yönetim platformudur, proje fuarı lansmanını hızlandırır ve Kaizen.Finance topluluğunun birinci sınıf projelere yatırım yapmasına izin verir.

Kaizen Finance, projelerin ve DAO’ların yapabileceği bir kripto token yaşam döngüsü yönetim platformudur. Özerk bir tam yığın kullanarak belirteç tekliflerini güvenle ve güvenilir bir şekilde oluşturun, yayınlayın ve yönetin.

Kullanıcıları için token tekliflerinin en karmaşık (ve kafa karıştırıcı) yönlerini basitleştirerek, Kaizen Finans ile tanımlanmış hakediş programları ile kilitli jetonlar üretebilir, yayınlayabilir ve dağıtabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kaizen platformu aracılığıyla oluşturulan jetonlar kilitlenebilir, yani belirli bir süre için akıllı bir sözleşme ile bir kenara ayrılabilir. İhraççı, kilitli jetonları teminat olarak kullanabilir ve takas edilebilir teminatlı ihraç edebilir.

Kaizen Finance Teminatlı Jetonlar

Teminatlı jetonlar, kilitli jetonların kilidini açmadan önceki değerini yansıtır. Kilitli jetonlar olduğunda hak kazanma planına göre kilit açma için mevcut, teminatlı belirteçler, bu kilitlerin açıldığını talep etmek için kullanılır
Kaizen Finance’teki tokenler. Teminatlı tokenler hemen yatırımcı cüzdanlarına dağıtılabilir
kilitli jetonların satın alınmasından sonra ve kDEX’te takas edilebilir. Alternatif olarak, teminatlandırılmış jetonlar veya kilidi açılmış jetonlar, faiz kazanmak için bahis havuzlarına yeniden yatırılabilir.

Bu şekilde, teminatlandırılmış jetonlar, henüz piyasaya sürülmemiş kilitli jetonlar için alınıp satılabilir kripto menkul kıymetleri olarak hareket eder.

Herhangi bir projeye jetonları sıfır noktasından aya kadar yönetmek için kodsuz bir çözüm sunar:

  • Gömülü güvenlik özellikleriyle zincirler arası jeton oluşturma
  • Hakediş çizelgesi otomasyonu/dağıtım + akıllı sözleşme dağıtımı
  • Satış Öncesi akıllı sözleşme ve dağıtım
  • Otomatik jeton denetimi elde edin
  • Sniping botu, ön çalıştırma, DDoS koruması
  • Adil Başlatma, piyasa oluşturma
  • Kazanılmış ve orijinal jetonların akıllı sözleşmesine ilişkin stake etme
  • Rugpull koruması için Likidite Havuzu jetonları kilidi
  • kDEX’te şirkete ait kazanılmış jetonlar listesi – ve çok daha fazlası.

KZEN Coin Nedir?

KZEN coin, Kaizen Finance platformunun yerel belirtecidir. Uygulama içi tüm işlemler ve yönetişim belirteci görevini görmektedir. Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir.

KZEN Coin Bilgileri

Kaizen Finance (KZEN coin) hakkında merak edilen bilgilere (geleceği ve yorum) resmi web sitesinde açıklanan gelecek planlaması ve sosyal ağlardaki yorumlar kısmından erişim sağlayabilirsiniz. KZEN Telegram grubuna katılarak gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. KZEN coin bilgileri;

Advertisement. Scroll to continue reading.

KZEN Coin Nasıl Alınır?

KZEN ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, KZEN ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla KZEN coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...