İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

LBL Coin Nedir? | LABEL Foundation Projesi Nedir?

LABEL, mevcut içerik üretimi ve yatırımının önündeki yüksek engelleri yıkmak için yatırım, dağıtım ve promosyon süreçlerini destekleyen ve mevcut haksız kâr dağıtım yapısını ortadan
kaldıran bir kuluçka sistemi sunan blok zinciri tabanlı, NFT, telif hakkı paylaşım platformudur .

LABEL, Projesine Güney Kore’de sistematik ve pratik bir müzik eğitimi şirketi olarak bilinen ve Kore’de 200’den fazla profesyonel eğitmene ve dünyanın yedi büyük ülkesinden en iyi 25 sanatçıya ev sahipliği yapan CLESSON & OPENTRACK katıldı.

LABEL Foundation Projesi

LABEL’in temel işlevi, yüksek kaliteli, eğitici içerik sağlamaktır. LABEL, hem kendi ürettiği içeriği hem de diğer eğitim platformlarıyla ortaklıklar yoluyla oluşturulan içeriği sağlar. LABEL’de bulunan çok çeşitli içerik iki kategoride sınıflandırılır: hem abonelik hizmetleri aracılığıyla sunulan ücretsiz hem de ücretli içerikler vardır.

Kuluçka, kullanıcıların yeni içerik oluşturduğu ve kuluçka sürecine yatırım yaptığı çevrimiçi bir alandır. Kuluçka sistemi, DAO’da yürütülen bir oylama sistemi aracılığıyla içerik oluşturucular tarafından hazırlanan yeni kurslar için doğrulama, yatırım eşleştirme ve platform dağıtım bağlantısı sağlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

NFT Pazarı, Kuluçka Sistemi içinde oluşturulan NFT’lerin ticareti için bir alandır. Incubating tarafından üretilen NFT’ler özel cüzdanlarda tutulur ve NFT sahipleri NFT’lerini NFT Pazarındaki hisseler için takas edebilirler. NFT işlemleri sayesinde Kuluçka’ya katılmayan yatırımcılar bile içerikte pay sahibi olabilmekte ve sahip oldukları paylara karşılık gelen kar dağıtımı alabilmektedir.

LBL Coin Nedir?

LBL Token, LABEL ekosisteminin büyümesini sağlamak için çeşitli şekillerde kullanılabilen Ethereum tabanlı bir yardımcı program ve yönetişim belirtecidir. LBL Token, öncelikle ödeme, stake ve yönetim birimi olarak hizmet vererek LABEL platformunda temel token ekonomisini oluşturmak için kullanılır.

LBL token kullanım alanları:

  • Yönetim: LABEL, LABEL platformunda ana yönetişim oylama sistemi olacak olan bir DAO’yu (Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon) sunar. LBL tokenlerini stake eden sahipler, LABEL ekosisteminde önerilen çeşitli değişikliklere lehte veya aleyhte oy verebilirler.
  • Esnetme: LBL token sahipleri, DAO Fonlarından stake ödülleri almak veya büyük yönetişim oylama süreçlerine katılmak için tokenlerini stake edebilirler. LBL token sahiplerine özel teklifler, promosyonlar ve bonus fırsatları da sunulacaktır.
  • Ödeme: LABEL platformu kullanıcıları, platformdaki tüm eğitim içeriği için ödeme olarak LBL tokenlerini kullanabilir. LBL jetonları, NFT içeriğinin hak sahibine ayda bir kez ödenir. Jetonların bir kısmı da platform ücretleri olarak DAO Fonlarında birikir. DAO Fonlarında ayrılan komisyon oranları, LBL sahipleri tarafından yönetişim mekanizması aracılığıyla değiştirilebilir.

LBL Coin Bilgileri

LBL Coin Nasıl Alınır?

LBL ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Coinone, Bittrex ve Huobi’dir. İşlem çiftleri, LBL ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla LBL coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...