İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

LimeWire: LMWR Coin Nedir? | LMWR Coin Hakkında Bilgiler

LimeWire, içerik oluşturucuların, sanatçıların ve markaların üyeliğe dayalı topluluklar oluşturmasına yönelik bir platformdur. İçerik oluşturucular, hayranlara topluluklarına ve bir sanatçı olarak yolculuklarına özel erişim sunarak yinelenen gelir akışları oluşturabilir. Blockchain teknolojisi sayesinde, özel içeriği ve varlıkları sahip olunabilir ve takas edilebilir hale getirerek hayranların yalnızca içeriği tüketmesine değil, aynı zamanda destekledikleri içerik oluşturucuların başarısına doğrudan katılmalarına da olanak tanıyor.

LimeWire belirteci, LimeWire ekosistemine derinden gömülü bir ERC-20 yardımcı program belirteci olup, sahiplerine bir dizi avantaj ve fayda sağlamanın yanı sıra LimeWire platformu genelinde kullanıcı deneyimini geliştirmek için tasarlanmıştır. 2022’nin ortalarında, aralarında Kraken Ventures, Crypto.com Capital, GSR ve Arrington Capital’ın da bulunduğu uzun bir güçlü destekçiler listesiyle LimeWire Token’ın 10,4 milyon dolarlık stratejik ve özel ön satışını başarıyla kapattı.

LMWR Coin Nedir?

LMWR, LimeWire platformu ve ekosisteminin kalbinde yer alan bir yardımcı program simgesidir. Topluluğa katılın ve en son gelişmelerden haberdar olun.

LMWR Coin Bilgileri

LMWR Coin Nasıl Alınır?

LMWR ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, LMWR ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla LMWR coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...