İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

LimeWire: LMWR Coin Nedir? | LMWR Coin Hakkında Bilgiler

LimeWire, içerik oluşturucuların, sanatçıların ve markaların üyeliğe dayalı topluluklar oluşturmasına yönelik bir platformdur. İçerik oluşturucular, hayranlara topluluklarına ve bir sanatçı olarak yolculuklarına özel erişim sunarak yinelenen gelir akışları oluşturabilir. Blockchain teknolojisi sayesinde, özel içeriği ve varlıkları sahip olunabilir ve takas edilebilir hale getirerek hayranların yalnızca içeriği tüketmesine değil, aynı zamanda destekledikleri içerik oluşturucuların başarısına doğrudan katılmalarına da olanak tanıyor.

LimeWire belirteci, LimeWire ekosistemine derinden gömülü bir ERC-20 yardımcı program belirteci olup, sahiplerine bir dizi avantaj ve fayda sağlamanın yanı sıra LimeWire platformu genelinde kullanıcı deneyimini geliştirmek için tasarlanmıştır. 2022’nin ortalarında, aralarında Kraken Ventures, Crypto.com Capital, GSR ve Arrington Capital’ın da bulunduğu uzun bir güçlü destekçiler listesiyle LimeWire Token’ın 10,4 milyon dolarlık stratejik ve özel ön satışını başarıyla kapattı.

LMWR Coin Nedir?

LMWR, LimeWire platformu ve ekosisteminin kalbinde yer alan bir yardımcı program simgesidir. Topluluğa katılın ve en son gelişmelerden haberdar olun.

LMWR Coin Bilgileri

LMWR Coin Nasıl Alınır?

LMWR ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, LMWR ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla LMWR coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...