İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Liquidus (LIQ) Coin Nedir? | LIQ1 Coin Hakkında Bilgiler

Liquidus uygulaması, DeFi alanını ana akım bir izleyici kitlesi için erişilebilir hale getirme hedefine sahiptir. Tek bir tıklamayla bir likidite havuzuna ve çiftliğe eklemek için jetonlarınızı kullanarak mümkün olan en yüksek faiz oranlarını kazanmayı taahhüt etmektedir.

Liquidus uygulaması, yerel bir iOS ve Android uygulamasının yanı sıra herhangi bir tarayıcıda çalışmak için bir web uygulaması olarak da tasarlanmıştır.

Uygulamanın Beta sürümü yayınlandı ancak henüz mobil marketlerde bulunmuyor.

LIQ1 Coin Nedir?

LIQ coin Liquidus uygulamasının yerel belirtecidir. Liquidus uygulamasını kullanan kullanıcılar tarafından ödenen tüm işlem ücretlerinin %50’si ve Liquidus Yönetilen Fon’un tüm ücretleri, LIQ jetonlarını geri almak ve yakmak için kullanılmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

LIQ belirteçlerini tutmanın getirdiği bir takım avantajlar vardır. İlk olarak, Liquidus protokolündeki önemli değişiklikleri ve iyileştirmeleri oylamak için yönetim anketlerine katılabilirsiniz. Ayrıca, sahip olduğunuz LIQ jetonlarına bağlı olarak premium katman (standart, gümüş, altın veya titan) belirlenecektir. Premium katmanlar daha düşük ücretler, Liquidus Boost ile ek APR’ler ve çok daha fazlasını sunmaktadır.

LIQ1 Coin Nasıl Alınır?

LIQ1 maksimum arz miktarı 100.000.000 LIQ1 token’dir. LIQ1 Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...