İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Liquidus (LIQ) Coin Nedir? | LIQ1 Coin Hakkında Bilgiler

Liquidus uygulaması, DeFi alanını ana akım bir izleyici kitlesi için erişilebilir hale getirme hedefine sahiptir. Tek bir tıklamayla bir likidite havuzuna ve çiftliğe eklemek için jetonlarınızı kullanarak mümkün olan en yüksek faiz oranlarını kazanmayı taahhüt etmektedir.

Liquidus uygulaması, yerel bir iOS ve Android uygulamasının yanı sıra herhangi bir tarayıcıda çalışmak için bir web uygulaması olarak da tasarlanmıştır.

Uygulamanın Beta sürümü yayınlandı ancak henüz mobil marketlerde bulunmuyor.

LIQ1 Coin Nedir?

LIQ coin Liquidus uygulamasının yerel belirtecidir. Liquidus uygulamasını kullanan kullanıcılar tarafından ödenen tüm işlem ücretlerinin %50’si ve Liquidus Yönetilen Fon’un tüm ücretleri, LIQ jetonlarını geri almak ve yakmak için kullanılmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

LIQ belirteçlerini tutmanın getirdiği bir takım avantajlar vardır. İlk olarak, Liquidus protokolündeki önemli değişiklikleri ve iyileştirmeleri oylamak için yönetim anketlerine katılabilirsiniz. Ayrıca, sahip olduğunuz LIQ jetonlarına bağlı olarak premium katman (standart, gümüş, altın veya titan) belirlenecektir. Premium katmanlar daha düşük ücretler, Liquidus Boost ile ek APR’ler ve çok daha fazlasını sunmaktadır.

LIQ1 Coin Nasıl Alınır?

LIQ1 maksimum arz miktarı 100.000.000 LIQ1 token’dir. LIQ1 Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

BAND Coin Nedir?BAND Coin BilgileriBAND Coin Nasıl Alınır? Band Protocol(BAND), gerçek dünya verilerini ve API’leri toplayan ve akıllı sözleşmelere bağlayan zincirler arası bir veri...

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...