İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Liquidus (LIQ) Coin Nedir? | LIQ1 Coin Hakkında Bilgiler

Liquidus uygulaması, DeFi alanını ana akım bir izleyici kitlesi için erişilebilir hale getirme hedefine sahiptir. Tek bir tıklamayla bir likidite havuzuna ve çiftliğe eklemek için jetonlarınızı kullanarak mümkün olan en yüksek faiz oranlarını kazanmayı taahhüt etmektedir.

Liquidus uygulaması, yerel bir iOS ve Android uygulamasının yanı sıra herhangi bir tarayıcıda çalışmak için bir web uygulaması olarak da tasarlanmıştır.

Uygulamanın Beta sürümü yayınlandı ancak henüz mobil marketlerde bulunmuyor.

LIQ1 Coin Nedir?

LIQ coin Liquidus uygulamasının yerel belirtecidir. Liquidus uygulamasını kullanan kullanıcılar tarafından ödenen tüm işlem ücretlerinin %50’si ve Liquidus Yönetilen Fon’un tüm ücretleri, LIQ jetonlarını geri almak ve yakmak için kullanılmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

LIQ belirteçlerini tutmanın getirdiği bir takım avantajlar vardır. İlk olarak, Liquidus protokolündeki önemli değişiklikleri ve iyileştirmeleri oylamak için yönetim anketlerine katılabilirsiniz. Ayrıca, sahip olduğunuz LIQ jetonlarına bağlı olarak premium katman (standart, gümüş, altın veya titan) belirlenecektir. Premium katmanlar daha düşük ücretler, Liquidus Boost ile ek APR’ler ve çok daha fazlasını sunmaktadır.

LIQ1 Coin Nasıl Alınır?

LIQ1 maksimum arz miktarı 100.000.000 LIQ1 token’dir. LIQ1 Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....