İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

LMR Coin Nedir? | Lumerin Nedir? | LMR Coin Hakkında Bilgiler

Neden bir Web3 yönlendirme protokolü oluşturmalısınız?

Mevcut web ve genel iletişim yönlendirmesi, yönlendirme bilgileri ve bağlantı proxy’si için hala merkezi sunuculara bağımlıdır. Lumerin protokolü, yönlendirme katmanını merkezden uzaklaştırır ve Web3 ve eşler arası iletişimi gerçekten eşler arası ve akıllı sözleşmeler kullanılarak tamamen programlanabilir hale getirir.

Lumerin, akıllı sözleşmeler aracılığıyla veri ve iletişimin nasıl, ne zaman ve neden yönlendirildiğini kontrol etmeyi basit ve kolay hale getiren bir yönlendirme protokolüdür. Lumerin Protokolü’nün ilk kullanım durumumuz, Bitcoin hash gücünü bir metaya dönüştürmek ve küresel, merkezi olmayan bir hash gücü piyasası yaratmaktır. Bu pazar yeri, madencilere hash güçleri için daha büyük pazarlara daha iyi erişim sağlar ve diğerlerinin düşük riskle hash gücü yatırımı yapmasına ve almasına/satmasına izin verir. Bu ilk kullanım durumu, Bitcoin hash oranını pazarlanabilir, likit bir finansal emtiaya dönüştürerek madencilik karlılığını ve sermaye kullanılabilirliğini artırır.

Lumerin Ağı için Kullanım Alanları

  • Hashpower Pazar Yeri DApp: Hash gücü satın alma, satma ve yönlendirmeye anonim merkezi olmayan erişim.
  • Merkezi Olmayan Video ve Ses Akışları: Video ve ses buharlarına eşler arası anonim şifreli erişim.
  • Dijital Kaynak NFT’leri: Dijital kaynaklar ve veri buharları için sahiplik ve erişim kurallarına izin veren Yardımcı NFT’ler.
  • İşlemsel İletişim: Birinin sizinle ne zaman ve nasıl iletişim kurmasına izin verileceğini kontrol etmek için akıllı sözleşmeleri kullanın.

LMR Coin Nedir?

LMR, Lumerin Protokolü yerel belirtecidir. Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir.

LMR Coin Bilgileri

LMR Coin Nasıl Alınır?

LMR ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Phemex, Bybit, KuCoin ve Hotbit’dir. İşlem çiftleri, LMR ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla LMR coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...