İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

LOOP Coin Nedir? | Loop Network Nedir? | LOOP Coin Bilgileri

Loop Network (LOOP): Ethereum gibi önceki sistemlerin ölçeklenebilirlik ve gizlilik sınırlamaları olmadan akıllı sözleşmeleri destekleyen bir kripto para birimi sistemidir. Ethereum gibi döngü ağı, tarafların, sözleşmenin işlevini yürüten sanal makinenin (VM) davranışını belirtmek için kod kullanarak akıllı sözleşmeler oluşturmasına olanak tanır. DApp’ler/kullanıcı özellikleri için ölçeklenebilirlik ve üstün kullanıcı deneyimi sağlamak amacıyla mevcut platformlar için bir zincir dışı/harici ölçeklendirme çözümüdür.

LOOP Chain Nedir?

LOOP Chain, yenilikçi bir Proof of Stake and Authority (PoSA) konsensüsü kullanarak LOOP Chain ile EVM uyumlu programlanabilirlik ve yerel zincirler arası iletişim sağlar.

LOOP Chain, kısa blok süresini ve daha düşük ücretleri destekleyebilen Proof of Stake and Authority (PoSA) konsensüsüne sahip bir sisteme dayanır.

LOOP Chain test ağında daha az doğrulayıcı olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

LOOP Coin, Loop Netwrok için yerel yönetişim belirtecidir.

LOOP Coin Bilgileri

LOOP Coin Nasıl Alınır?

LOOP ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, LOOP ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla LOOP coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...