İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

LOOP Coin Nedir? | Loop Network Nedir? | LOOP Coin Bilgileri

Loop Network (LOOP): Ethereum gibi önceki sistemlerin ölçeklenebilirlik ve gizlilik sınırlamaları olmadan akıllı sözleşmeleri destekleyen bir kripto para birimi sistemidir. Ethereum gibi döngü ağı, tarafların, sözleşmenin işlevini yürüten sanal makinenin (VM) davranışını belirtmek için kod kullanarak akıllı sözleşmeler oluşturmasına olanak tanır. DApp’ler/kullanıcı özellikleri için ölçeklenebilirlik ve üstün kullanıcı deneyimi sağlamak amacıyla mevcut platformlar için bir zincir dışı/harici ölçeklendirme çözümüdür.

LOOP Chain Nedir?

LOOP Chain, yenilikçi bir Proof of Stake and Authority (PoSA) konsensüsü kullanarak LOOP Chain ile EVM uyumlu programlanabilirlik ve yerel zincirler arası iletişim sağlar.

LOOP Chain, kısa blok süresini ve daha düşük ücretleri destekleyebilen Proof of Stake and Authority (PoSA) konsensüsüne sahip bir sisteme dayanır.

LOOP Chain test ağında daha az doğrulayıcı olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

LOOP Coin, Loop Netwrok için yerel yönetişim belirtecidir.

LOOP Coin Bilgileri

LOOP Coin Nasıl Alınır?

LOOP ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, LOOP ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla LOOP coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....