İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Lovely Inu (LOVELY) Coin Nedir? Lovely Inu Bilgileri | Telegram

Gate.io meme kripto paralar kategorisinde yeni bir coin daha listelemeye hazırlanıyor. Bir önceki gün Lovely Inu kripto para biriminin listeye ekleneceği ve ön satış için hazırlandığı duyuruldu. Peki Lovly Inu nedir? Projesi ve hakkında merak edilen bilgileri sizler için hazırladık.

Bugün itibariyle LOVELY coin Binance, Coinbase gibi büyük borsalardan çok fazla desteği yok ancak Gate.io listesine eklenmesi yeni bir başarı sayılabilir. Küresel borsalarda henüz boy göstermeyen bu kripto paranın geleceği hakkında bir yorumda bulunmak zor. Bu nedenle, fiyat tahmini hakkında tartışmak için çok erken.

Ancak, biraz derine inelim. Böylece bu jetona yatırım yapmanın iyi olup olmadığına karar verebiliriz.

Bu yazıyı yazarken, LOVELY’nin fiyatı: $0.000013 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Lovely INU’da sınırsız tedarik yoktur. LOVELY, başlangıçta 100 Trilyon token arzıyla piyasaya sürüldü. Ama merak etmeyin, yavaş yavaş Burn olaylarında yakılmaya başlanacaktır.  Şu an itibariyle 8 yakma olayı yapıldı ve her olayda 40T jeton yakıldı.

LOVELY, kendi fiyat tahminine sahip tek kripto varlığıdır. Web sitelerinde 2021 yılının sonuna kadar 1$’a ulaşmayı hedeflediklerini görebiliyoruz. Ancak 60T token sirkülasyonu ve jeton başına 1$ 60T Dolar yapıyor. Her ne kadar bu hedefe ulaşamasalar da hedefi koydukları tarihte coin fiyatı 0.00000051$‘dı ve şuanda 25 kat büyümüş durumdalar.

LOVELY Coin Nedir?

Lovely INU ($LOVELY), Lovely.finance’ın kripto jetonudur. Merkezi olmayan bir deFi ve bir Meme belirtecidir. 2021 yılında piyasaya sürüldü ve Temmuz ayında BitMart, Hotbit vb. gibi birçok borsada göründü.

LOVELY Coin Bilgileri

LOVELY Coin Nasıl Alınır?

LOVELY ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Lbank, Hotbit ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, LOVELY ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla LOVELY coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...