İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Lovely Inu (LOVELY) Coin Nedir? Lovely Inu Bilgileri | Telegram

Gate.io meme kripto paralar kategorisinde yeni bir coin daha listelemeye hazırlanıyor. Bir önceki gün Lovely Inu kripto para biriminin listeye ekleneceği ve ön satış için hazırlandığı duyuruldu. Peki Lovly Inu nedir? Projesi ve hakkında merak edilen bilgileri sizler için hazırladık.

Bugün itibariyle LOVELY coin Binance, Coinbase gibi büyük borsalardan çok fazla desteği yok ancak Gate.io listesine eklenmesi yeni bir başarı sayılabilir. Küresel borsalarda henüz boy göstermeyen bu kripto paranın geleceği hakkında bir yorumda bulunmak zor. Bu nedenle, fiyat tahmini hakkında tartışmak için çok erken.

Ancak, biraz derine inelim. Böylece bu jetona yatırım yapmanın iyi olup olmadığına karar verebiliriz.

Bu yazıyı yazarken, LOVELY’nin fiyatı: $0.000013 

Advertisement. Scroll to continue reading.

Lovely INU’da sınırsız tedarik yoktur. LOVELY, başlangıçta 100 Trilyon token arzıyla piyasaya sürüldü. Ama merak etmeyin, yavaş yavaş Burn olaylarında yakılmaya başlanacaktır.  Şu an itibariyle 8 yakma olayı yapıldı ve her olayda 40T jeton yakıldı.

LOVELY, kendi fiyat tahminine sahip tek kripto varlığıdır. Web sitelerinde 2021 yılının sonuna kadar 1$’a ulaşmayı hedeflediklerini görebiliyoruz. Ancak 60T token sirkülasyonu ve jeton başına 1$ 60T Dolar yapıyor. Her ne kadar bu hedefe ulaşamasalar da hedefi koydukları tarihte coin fiyatı 0.00000051$‘dı ve şuanda 25 kat büyümüş durumdalar.

LOVELY Coin Nedir?

Lovely INU ($LOVELY), Lovely.finance’ın kripto jetonudur. Merkezi olmayan bir deFi ve bir Meme belirtecidir. 2021 yılında piyasaya sürüldü ve Temmuz ayında BitMart, Hotbit vb. gibi birçok borsada göründü.

LOVELY Coin Bilgileri

LOVELY Coin Nasıl Alınır?

LOVELY ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Lbank, Hotbit ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, LOVELY ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla LOVELY coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...

Kripto Para

Nimiq’in Misyon ve VizyonuNimiq Proje DurumuNIM Coin BilgileriNIM Coin Nasıl Alınır? Nimiq(NIM), kendi çeşitli uygulama ekosistemine sahip, web’e özgü, merkezi olmayan, sansüre dayanıklı bir...