İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Marblex (MBX) Coin Nedir? | Projesi – Geleceği | Telegram

MARBLEx’in ana şirketi olan Netmarble, kurulduğu 2000 yılından bu yana yenilikçi girişimleriyle küresel oyun pazarına öncülük ediyor. Cross Worlds, Seven Knights gibi gişe rekorları kıran küresel bir oyun yayıncısıdır.

Netmarble’ın MBX ekosistemi, blok zinciri teknolojisini organik katılımı teşvik edecek ve oyuncuları katılımları için ödüllendirecek şekillerde birleştirerek oyunlarını bir sonraki seviyeye taşımayı hedefliyor. MBX, Netmarble blok zinciri ekosisteminin temel para birimidir ve Klaytn ana ağına dayanmaktadır.

Buna ek olarak, MBX ekosistemi çeşitli türlerdeki oyunlarla bağlantı kurmayı ve gelecekte NFT’ye ve metaverse’e genişlemeyi planlıyor. Netmarble’ın kendi MBX tabanlı blok zinciri ekosisteminde MBX, oyunun özü olan eğlenceye odaklanmada ve kullanıcı katılımı ve rasyonel ödüller sağlamada kilit bir rol oynayacaktır.

MBX Coin Nedir?

MBX belirteci, Klaytn blok zincirine dayalı bir klaytn uyumlu simgedir. Klaytn teknolojisi, kapsamlı bir şekilde yüksek performans sağlamak üzere tasarlanmıştır ve bu nedenle yüksek işlem işleme özelliğine sahiptir. 

MBX, Netmarble’ın içeriklerini NFT’lere ve meta veriye genişletmek için oyunlarını ve teknolojilerini birbirine bağlaması için bir platform görevi görecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Klaytn ağında MBX ekosisteminin lansmanı, Klaytn ve Netmarble arasındaki ortaklığın derinleştiğini müjdeliyor.

MBX Coin Bilgileri

Token Adı: Marblex

Token Sembolü: MBX

Token Türü: Klaytn

Maksimum Arz: 1.000.000.000 MBX

Advertisement. Scroll to continue reading.

Web Sitesi: marblex.io

MBX Coin Telegram: t.me/MARBLEX_official_ENG

MBX Coin Twitter: twitter.com/MARBLEXofficial

MBX Coin Nasıl Alınır?

MBX ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Huobi, BitMart ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, MBX ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla MBX coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...

Kripto Para

Nimiq’in Misyon ve VizyonuNimiq Proje DurumuNIM Coin BilgileriNIM Coin Nasıl Alınır? Nimiq(NIM), kendi çeşitli uygulama ekosistemine sahip, web’e özgü, merkezi olmayan, sansüre dayanıklı bir...