İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Martı Hesap Silme | Hesap Kapatma

Yurt dışında oldukça yaygın olan online yöntemlerle Scooter kiralama sistemi ülkemizde de yakın dönemde sıklıkla kullanılmaya başlandı. Ülkemizdeki adı ile Martı Scooter her geçen gün yaygınlaşırken insanların kullanım koşulları, cihazların bakım durumları ve bir takım aksilikler nedeni ile uygulamadan memnun kalmayan kullanıcıların sayısı da artmaya başladı.

Martı uygulamasını silmek isteyen kullanıcılar hesap uygulamada hesap kapatma bölümü olmadığından dolayı şikayet sitelerine oldukça fazla mesaj atmış durumda.

Bu yazımızda martı hesap silme işleminin nasıl gerçekleştirildiğini anlatacağız. Uygulama içerisinde hesabınızı doğrudan silmeniz için bir adım maalesef bulunmuyor.

Martı Hesap Silme

Martı hesabınızı silmek için öncelikle uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer martı hesap kartınızda bakiye varsa hesap silme talebi açarken bunu belirtmelisiniz. Uygulama üzerinden martı hesabı silme talimatı nasıl verilir?

Martı hesap silme:

  • Uygulamayı açın.
  • Sol üst köşedeki üç çizgiye tıklayın.
  • Bize Ulaşın seçeneğini seçin.
  • Acil Durum Paylaş butonuna tıklayın.
  • Karşınıza bir form çıkacaktır.

Martı Scooter hesap silme işlemi için başvuru formunu doldurun. Forma martı hesabınızın kapatılmasını istediğinizi belirtebilirsiniz. Eğer martı kartınızda bakiye varsa bu bakiyenin geri yüklenmesini talep ettiğinizi söylemeyi unutmayın.

Mail yolu ile martı hesap silme talimatı vermek için destek@marti.tech mail adresine aynı şekilde telefon numaranız ve hesap silme isteğinizi iletebilirsiniz.

Hesabınızı kapatmada sorun yaşıyorsanız Martı resmi web sitesindeki iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. MehmetCan

    Ağustos 20, 2021 at 3:28 pm

    Daha önce hesabımdan fazla para çekildi uygulama ile irtibata geçtim geri yatırdılar ancak kıllandım ve silmek istedim bu yöntem işe yarıyor mu?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Lightleap, çekmek istediğiniz fotoğraf karesini benzersiz bir şekilde yakalamanızı sağlar. Lightricks Editöründen Lightleap, mükemmel fotoğraflar çekmek ve anı ölümsüzleştirmek için profesyonel bir fotoğrafçı olmanıza...

Uygulama

Instacart ile çevrimiçi yiyecek satın aldığınızda, taze ürünler, içecekler (alkol dahil) ve diğer ürünleri aynı gün teslimatla alabilirsiniz. Alkol uygulaması bazı ülkelerde farklılık göstermektedir....

Uygulama

Wordscapes, 10 milyondan fazla insanın oynadığı bağımlılık yaratan bir kelime avı oyunudur. Kelime bulma oyunları ve bulmacaları bir araya getiren bulmaca, kelime bağlama ve kelime...

Uygulama

Uygulama, çizim yapan kişiler ve bu çizim dosyalarını görüntülemek isteyen insanlar için bir numaralı yardımcılardan biridir. Birçok farklı uygulama üzerinde hazırlanmış olan projelerin hemen...