İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Martı Hesap Silme | Hesap Kapatma

Yurt dışında oldukça yaygın olan online yöntemlerle Scooter kiralama sistemi ülkemizde de yakın dönemde sıklıkla kullanılmaya başlandı. Ülkemizdeki adı ile Martı Scooter her geçen gün yaygınlaşırken insanların kullanım koşulları, cihazların bakım durumları ve bir takım aksilikler nedeni ile uygulamadan memnun kalmayan kullanıcıların sayısı da artmaya başladı.

Martı uygulamasını silmek isteyen kullanıcılar hesap uygulamada hesap kapatma bölümü olmadığından dolayı şikayet sitelerine oldukça fazla mesaj atmış durumda.

Bu yazımızda martı hesap silme işleminin nasıl gerçekleştirildiğini anlatacağız. Uygulama içerisinde hesabınızı doğrudan silmeniz için bir adım maalesef bulunmuyor.

Martı Hesap Silme

Martı hesabınızı silmek için öncelikle uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer martı hesap kartınızda bakiye varsa hesap silme talebi açarken bunu belirtmelisiniz. Uygulama üzerinden martı hesabı silme talimatı nasıl verilir?

Martı hesap silme:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Uygulamayı açın.
  • Sol üst köşedeki üç çizgiye tıklayın.
  • Bize Ulaşın seçeneğini seçin.
  • Acil Durum Paylaş butonuna tıklayın.
  • Karşınıza bir form çıkacaktır.

Martı Scooter hesap silme işlemi için başvuru formunu doldurun. Forma martı hesabınızın kapatılmasını istediğinizi belirtebilirsiniz. Eğer martı kartınızda bakiye varsa bu bakiyenin geri yüklenmesini talep ettiğinizi söylemeyi unutmayın.

Mail yolu ile martı hesap silme talimatı vermek için destek@marti.tech mail adresine aynı şekilde telefon numaranız ve hesap silme isteğinizi iletebilirsiniz.

Hesabınızı kapatmada sorun yaşıyorsanız Martı resmi web sitesindeki iletişim bölümünden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. MehmetCan

    Ağustos 20, 2021 at 3:28 pm

    Daha önce hesabımdan fazla para çekildi uygulama ile irtibata geçtim geri yatırdılar ancak kıllandım ve silmek istedim bu yöntem işe yarıyor mu?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Birine Twitter bağlantısı göndermek zorunda kalmadan, videoyu paylaşabilmeniz için Twitter’dan video kaydetmenin mümkün olup olmadığı bu yazımızda açıklıyoruz. Twitter video indir yada kaydet seçeneğini...

Çözüm

Türkiye’nin en çok kullanılan ücretsiz online alışveriş sitelerinden bir tanesi Sahibinden.com’dur. Uygulamanın oldukça gelişmiş olması bazı kullanıcılara karmaşık geldiğinden ayarların yapılandırılması noktasında sorunlar yaşayan...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

İnceleme

Arada sırada pazarı ele geçiren bir işlemci gelir. Bu işlemciler, doğru anakart türüne eklendiğinde, raflardan erimesini sağlayan doğru fiyat, performans ve uyumluluk kombinasyonu sağlandığında harika...