İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Masthead reklam nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Masthead reklam nedir? Bu reklam türü genellikle site menüsü ile içerik arasında kullanılmaktadır. Sayfa ilke açıldığında karşımıza direk çıkan 970 x 250 boyutlarındaki Masthead reklamlamlar genelde sitelerin en önemli gelir kaynağı olarak gösterilir. Bunun sebebi ise sitede en can alıcı noktada bu reklamların sergilenmesi ve ilgi çekmesidir.

Masthead reklamlarlar arasında en iyi getiriyi Adsense sağlamaktadır tıklama başına ortalama 0,50 krş ödeme yapılmaktadır. Diğer reklam veren sitelerde genellikle gösterim bazlı olacak şekilde 1000 tekil gösterime 2 TL civarında ödeme yapılmaktadır.

Masthead reklam modelini sitenizde kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Giren sayısı düşük olan sitelerde bile Masthead reklam iyi bir gelir kaynağı yaratabilir.

Reklam veren siteler bölümünden  Masthead reklam veren sitelere ulaşabilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar