İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MBS Coin Nedir? | MonkeyBall Nedir? |MBS Coin Hakkında Bilgiler

MonkeyBall, öğrenmesi kolay, ustalaşması zor, heyecan verici, sıra tabanlı bir oyna-kazan futbol oyunu sunmak için yüksek üretim değeri olan çok oyunculu oyunları Solana blok zinciri teknolojisi, NFT’ler ve merkezi olmayan finansla birleştiren yeni nesil e-spor metaverse‘dir.

MonkeyBall, FIFA Street ve Final Fantasy’nin kesiştiği noktada yer almaktadır. Oyun, Unity oyun motorunda geliştiriliyor ve sonunda hem Masaüstü hem de Mobil’e dağıtılmasına izin veriyor.

Oyuncular Forvet, Orta Saha, Defans ve Kaleci pozisyonlarını oynamak için 4 Maymun’dan oluşan bir takım kurarlar. Maçlar, oyuncuların sahip olduğu Stadyumlarda iki takım arasında oynanır ve Seyirci olarak bilinen diğer oyuncular tarafından izlenebilir.

MonkeyBall, varlık taşınabilirliği kavramını benimsiyor. Oyuncular, oyunun varlıkları olan Maymunlar ve Stadyumlar’a NFT biçiminde ve oyun içi para birimine belirteçler biçiminde sahip olabilirler. Oyun, birden fazla kazan-kazan sistemi sunarak oyunculara nasıl oynadıkları konusunda esneklik ve heyecan veriyor. Ayrıca, oyuncular bir DAO yönetişim belirteci SCORE kullanarak oyun platformu ve hazine üzerinde yönetişim uygulayabilir.

MonkeyBall vizyonu , oyuncuları oyunun nihai kahramanları ve şekillendiricileri, sürekli oynayan ve başarılarının değerini yakalayanlar yapmaktır. Diğer oyunlardan farklı olarak MonkeyBall, oyunculara ister aktif ister pasif olarak oyun ekonomisine katılmaları için birden fazla yol sunar. Bu nedenle, topluluğun çeşitli oyun rollerini benimsemesine ve oyuncuların sahip olduğu merkezi olmayan bir ekonomiyi özgürce yönetmesine izin verme arzusuyla, çeşitli oyuncular için bir oyun dünyası inşa etmektedir.

MonkeyBall kazanç kanalları:

  • Maçlar Kazanma
  • Sahip Olunan Stadyumlar Üzerinden Maçlara Ev Sahipliği Yapın
  • Seyirci Olarak Kazanan Takımın Desteklenmesi

MonkeyBall sadece heyecan verici bir oyun ve başkalarıyla bağlantı kurmak için bir topluluk değil, aynı zamanda milyonlarca izleyiciyi blockchain ile tanıştırabilen ve blockchain kullanımının kabulünü artıran geniş bir çekiciliğe sahiptir.

MBS Coin Nedir?

MonkeyBucks (MBS), oyun ekonomisine güç veren oyun içi para birimidir. Oyuncular, DEX’lerde satın alarak, ganimet kutuları açarak, görevleri tamamlayarak, maçları kazanarak, Seyirci olarak veya Stadyumlarınızda oyunlara ev sahipliği yaparak MBS alırlar.

Oyuncular, yeni Maymunlar yetiştirmek ve oyunun mağazasından sarf malzemeleri satın almak için MBS harcarlar. Oyunun mağaza geliri daha sonra oyunun hazinesine gönderilmektedir.

Maksimum arz miktarı 1,000,000,000 MBS token’dir.

MBS Coin Nasıl Alınır?

MBS Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...