İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MCG Coin Nedir? | MicroChains Nedir? | MCG Coin Bilgileri

MicroChains (önceden CBTC köprüsü olarak biliniyordu), daha fazla gelişen zinciri köprüleme gücü misyonunu taşıyor ve gelişmekte olan zincir projeleri ve blok zinciri kullanıcıları için son derece güvenli çapraz zincir deneyimleri sağlamayı taahhüt ediyor.

Zincirler Arası Köprü Çözümleri

Sık zincirler arası varlık kazaları göz önüne alındığında, MicroChains ilk olarak zincirler arası hizmetleri büyük ölçüde iyileştirmek için VoMEN Network güvenlik çözümünü sunar.

MicroChains avantajları için öne çıkan özellikler:

  1. Kilit varlıkları, en güvenilir şirket (Huobi Trust) tarafından güvenli bir şekilde gözaltında tutulur. Ayrıca, çoklu imza, HSM ve yüksek sigorta kapsamının benimsenmesi, kilitli varlıkların güvenliğini sağlar.
  2. Zincirler arası her işlemi kesin olarak doğrulamak için üçüncü taraf geliştirilmiş bir düğüm (Huobi Trust) uygular, aşırı ihraç ve varlık hırsızlığı sorunlarından kaçınır.
  3. Üst sınır olmadan daha pürüzsüz ve daha kolay çapraz zincir deneyimi sağlar.
  4. Gelişmekte olan zincirlerin hızlı dağıtımları ile pazarı hızla işgal edin.

Merkezi Olmayan MicroChains

MicroChains, yalnızca güvenilir bir saklama kuruluşu tarafından sağlanan varlık saklama hizmetini uygulayan merkezi bir ürün değildir. Zincirler arası ürünümüz, üçüncü taraf harici doğrulayıcı olarak varlık koruyucusunun zincirler arası doğrulamaya katıldığı, çoklu imza ve jeton basma ve geri çekmenin çoklu doğrulamaları mekanizmasıyla kesinlikle merkezi değildir. Benzer şekilde, merkezileştirmenin AWS sunucusunu kullanmak gibi kısmi kısmı nedeniyle bir projenin merkezileştiğini söyleyemezsiniz. Ürünün veya projenin özü, gördüğünüz yüzey değil, merkezi veya merkezi olmayan olup olmadığına karar verir.

MicroChains Nedir?

MicroChains, kaynak zinciri varlıklarını uyumlu bir sorumluya kilitleyerek ve hedef zincirin jetonlarını basarak 1:1 güvenli çapraz varlık zinciri gerçekleştirir. Ana akım genel zincirler arasında yerel varlıkların sorunsuz çapraz zinciri MicroChains’te desteklenir. Desteklenen tüm zincirler için, kullanıcılar varlıklarını karşılıklı olarak bir zincirden diğerine kolaylıkla taşıyabilirler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

MicroChains’in Misyonu nedir?

Gelişmekte olan kamu zincirlerine daha iyi güvenlik ve daha sorunsuz bir deneyim ile zincirler arası dost çözümler sunmak.

CBTC’den MicroChains’e Marka Yükseltmenin Amacı Nedir?

CBTC, 2021’de kurulmuş merkezi bir çapraz zincir çözüm sağlayıcısıdır. CBTC Köprüsü’nün kuluçkasına dayanarak, MicroChains, çoklu zincirlerin daha iyi ve daha çeşitli çapraz zincir hizmetlerini sağlamak için doğmuştur. Yeni marka, merkezi olmayan çok zincirli köprünün marka konumlandırmasını taşıyor. Merkezi olmayan zincirler arası çözüm sağlayıcısı olarak MicroChains, kullanıcılara daha güvenli ve merkezi olmayan zincirler arası hizmetler getirmeyi amaçlayan herhangi iki zincir arasındaki zincirler arası etkileşimlerin altyapısına ve güvenliğine odaklanır.

MicroChains Merkezileştirilmiş Mi?

Hayır, MicroChains, merkezi varlık saklama çözümünü uygulayan merkezi olmayan bir üründür. Yani, yalnızca varlıklar merkezi bir platformda (koruyucu) barındırılır, ancak varlıkların basımı ve çıkarılması çoklu doğrulama gerektirir, yani merkezi olmayan yol. Ayrıca, MicroChains’in zincirler arası deneyimi Web 3.0 modudur. Metamask için aynı durum, Infure tarafından sağlanan merkezi bir veri hizmetini kullanır, ancak genellikle merkezi değildir.

Ayrıca daha fazla varlık saklama sağlayıcısı ile çalışacağız ve varlık saklamanın daha çeşitli olmasını sağlar.

MicroChains Güvenlik Önlemleri Nelerdir?

MicroChains, Hong Kong TCSP lisansına ve Cobo Custody’ye sahip Huobi Trust ile stratejik olarak işbirliği yaptı ve orijinal olarak POT+VOMEN’in zincirler arası köprü çözümünü oluşturdu.

Advertisement. Scroll to continue reading.

1.Çoklu İmza

Çok seviyeli koruma sunan çoklu imza ve saklama güvenlik teknolojisinin karışımıdır.

2.Sıkı Risk Kontrolü

Ürün güvenliğini sağlamak için zincirler arası ve finans konusunda bol deneyime sahip olgun bir ekip vardır.

3.Uyumlu Varlık Saklama

Advertisement. Scroll to continue reading.

Varlık güvenliğini sağlamak için Huobi Trust & Cobo dahil olmak üzere güvenilir koruyucularla çalışır.

4.Darphanede Çoklu Doğrulama

Saklayıcılar varlık gözetimini yürütür ve 1:1 jeton sabitleme ilkesinin uygulanmasını denetleyerek jeton fazla verilmesini önler.

5.Varlık Sertifikası

Certik & SlowMist gibi güvenilir denetçiler tarafından yayınlanan denetim raporları. Tüm sertifikalar açık ve kanıtlanabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

MCG Coin Nedir?

DeFi Yaz döneminde sıcak tokenlerin mevcut performansına dayanarak, saf yönetişim belirteçlerinin pazar tarafından tanınmasının zor olduğu sonucuna ulaşılmıştır. MicroChains ekibi, başarılı bir proje için token ihracının önemini derinden anlıyor, bu nedenle platformun belirteci olarak MCG coin başlatılmıştır.

MCG Coin Yorum

MCG coin geleceği hakkında yol haritası resmi web sitesinde açıklanmıştır. Sosyal medya hesaplarından ve Telegram kanalından MCG coin yorumlarını okuyabilir ve proje hakkında fikir edinebilirsiniz.

MCG Coin Bilgileri

MCG Coin Nasıl Alınır?

MCG ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. MCG coin ilk kez Gate.io borsasında ön satışa başlamıştır. İşlem çiftleri, MCG ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla MCG coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...